#154

Ağustos 2020

Kapak

Watch Dogs: Legion

İnceleme

Ghost of Tsushima, Death Stranding, Trackmania

Öninceleme

Watch Dogs: Legion, Assassin's Creed: Valhalla, World of Warcraft: Shadowlands

Dosya

Oyunların Yaz Partisi, 2020'nin Eksik Kalan Felaketleri

"Oyundaki herkes oynanabilir olacak" diyen Watch Dogs: Legion'a "oynamadan inanmayız" demiştik, oynadık ve büyük ölçüde inandık, ilk bakışını da kapağımıza taşıdık!

Ağustos sayımızın bir diğer yıldızı da elbette Ghost of Tsushima. Japonya'da geçen Assassin's Creed yapmayan Ubisoft'a inat Sony tam istediğimiz gibi bir oyunla karşımıza çıkmış!

Microsoft, Ubisoft ve daha birçok firma Temmuz ayını online etkinlikleriyle şenlendirmişti, o etkinliklerde gösterilen oyunları derlediğimiz Oyunların Yaz Partisi dosyamız da gelecek oyunlara iyi gazlayan cinsten oldu!

Bir de "2020'de daha başımıza ne gelebilir ve biz ne yapabiliriz?" diye sorduğumuz ve cevabı filmlerde aradığımız eğlencelik "2020'nin Eksik Kalan Felaketleri" dosyamız var, onu da es geçmeyin!

Zoom'da A Quiet Place Part II, Detay'da How I Met Your Mother'ın Anne'si, Son Jeton'da Diablo II, TV'de Brave New World derken dolu dolu bir sayı oldu, sizleri de bekleriz!

Ve bu sayımız da yalnızca dijital ve herkese ücretsiz (veya isterseniz ücretli). İndirme linkleri için şuraya buyurun: oyungezer.com.tr/oyungezerindir

İyi okumalar!

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum