Margot Robbie'nin Yeni Tank Girl Filmi Yönetmenini Buldu

Robbie oynayacak mı?

Hollywood'un yakın dönemde en sevdiği şey eski yapımları yeniden çekmek. Bu yola giderlerken eskiden başarılı olmuş filmleri daha çok tercih ediyorlar ama arada eski halleri çok iyi olmayan filmlere de bir şans daha doğuyor. 1995 yılında vizyona giren Tank Girl filmi de bu yeniden çekim furyasından nasibini alacak.

1980'li yıllarda Jamie Hewlett ve Alan Martin tarafından yaratılan Tank Girl çizgi roman serisi, 1995 yılında Naomi Watts ve Lori Petty gibi isimlerle sinemaya taşınmış ancak başarılı olamamıştı. Margot Robbie'nin de ortağı olduğu LuckyChap Entertainment, filmi yeniden çekmeye hazırlanıyor. Filmin belirlenen yönetmeni ise Miles Joris-Peyrafitte.


Collider'ın haberine göre daha önce Margot Robbie ile Dreamland filminde çalışan ve As You Are filmini yöneten Peyrafitte yeni model Tank Girl'ü de yönetecek. Ancak şu an için Margot Robbie'nin filmde oynayıp oynamayacağı belli değil. Gelen haberlere göre Tank Girl rolü için düşünülen bir numaralı isim de yine Margot Robbie, ancak Robbie filmde yer alamasa bile yapımcılığını sürdürecek. 

Şu an için filmin çekimlerine ne zaman başlanılacağı ya da vizyona ne zaman gireceği belli değil. Tank Girl'ün oyuncu kadrosu da henüz açıklanmadı. Ancak eğer programı uyarsa Margot Robbie'yi böylesine değişik bir projede izlemek keyifli olabilir. 

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum