Mount & Blade II: Bannerlord'un Özel Beta Tarihi Sızdırıldı

Önce aileler ve arkadaşlar...

2012'de kısa bir duyuru videosu ile hayatımıza giren ve birçoğumuzun yıllardır beklediği Mount & Blade: Bannerlords için hala net bir çıkış tarihi açıklanmış değil.

Ancak dün gece Taleworlds forumlarında yayınlanan bir mail, 12 Haziran saat 20.30'da, yani bu akşam, "sadece şirketteki çalışanların aileleri ve arkadaşlarını" içerecek bir beta sürecinin başlayacağından bahsediyor. Forumlarda Beta'nın böyle ayrıcalıklı bir gruba özel tutulması tepkiyle karşılanmış ancak bunun asıl beta sürecinden önce birkaç günlük küçük bir test olacağını varsayıyoruz.


Mailde ayrıca beta için gereken minimum sistem gereksinimlerinin de bir parçası görünüyor; buna göre Bannerlord için Windows 10 işletim sistemi, i3 işlemci ve GTX760 veya eşdeğerinde ekran kartı gerekiyor. Tabiki bunlar çıkış tarihine kadar değişiklik gösterecektir.

Bu mail doğru mu yoksa birilerinin kurmacası mı bilinmez ancak tüm bunlar oyunun geliştirme sürecinde son aşamalara yaklaşıldığını gösteriyor. Umarız tez zamanda Taleworlds de resmi bir açıklama ile beta veya çıkış tarihi ile ilgili detaylı bilgi verir. Söz konusu maili siz de aşağıda görebilirsiniz.

Başa dön
YORUMLAR
Leprikas
12 Haziran 2019 15:54

Half Life 3 gibi çıkamama yolunda efsane olmaya adım adım yaklaşıyor :'(

SpazJR61
Leprikas
12 Haziran 2019 17:22

duke nukem forever ın türk versiyonu bu hl3 asla çıkmayacak ki


Anravs
12 Haziran 2019 12:28

Artık Bannerlord çıksa da kimsenin Warband'i bırakacağını sanmıyorum, oyun resmen evimiz gibi oldu. Bannerlord artık çıksa bile millet biraz bakar sonra bırakır oynamayı, Warband'e geri döner.

Berkay Dursun
Anravs
12 Haziran 2019 20:50

Merak etme kimse dönmez Warband’a 😄 Bannerlord’da Warband ve daha fazlası var 👌


Berkay Dursun
Anravs
12 Haziran 2019 17:15

Oyun çıkınca Warband’i o kadar hızlı bırakacaksın ki :P

Anravs
Berkay Dursun
12 Haziran 2019 19:46

Zaten benim de demek istediğim milletin Warband'i bırakıp Bannerlord'a geçip sonra Warband'e geri döneceğiydi, yoksa kimsenin "biz Warband'i bırakmayız" diyeceğini sanmıyorum.


Parolamı Unuttum