Rainbow Six Siege Operatörü Jackal Yenilenecek

Güncellemeler test sunucusuna geldi bile

Rainbow Six Siege'in test sunucusuna gelen güncelleme ile birlikte Ubisoft, Jackal'ın seçilme oranını tekrar yükseltme operasyonuna resmen başlamış oldu. Özellikle Jackal'ın ekipmanı Eyenox Model III'e büyük yenilikler getirmeyi planlayan firma, bu düzenlemeler ile birlikte operatörü tekrar tepeye taşımayı planlıyor.

Jackal artık ayak izlerinin bırakıldığı zamanı anlayabilecek. Operatör izleri taradığında gelecek "ping'ler", bu izlerin ne zaman bırakıldığına dair ipucu içerecek. Örneğin izler 15 saniyeden önce bırakıldıysa 5 adet ping geri dönüşü göreceksiniz. Süre 30 saniyeye çıktığında 4, 60 saniyeye çıktığında 3 ve 90 saniyeye çıktığında ise 2 ping görülebilecek.


Taradığınız izler zamanlarına göre renklendirilecek. Bu da hedeflerinizi çok daha rahat bulabileceğiniz anlamına geliyor. Jackal artık bulduğu izleri takım arkadaşları ile de paylaşabilecek. Fakat bu paylaşımı yaptığınızda aynı izi takip etme imkanınız ortadan kalkacak. Yani tek tabanca oynayabileceğiniz gibi iyi bir takım arkadaşı da olabileceksiniz.

Ubisoft, Reddit üzerinden duyurduğu güncellemeler ile ilgili şu ifadeleri kullanmış: " Jackal'ın elde edebileceği bilgileri çok daha efektif yapmayı amaçlıyoruz. Tabi bu durumu risk/ödül oranı ile dengeleyerek bu bilgileri nasıl kullanacağınızı sizlerin eline bıraktık."

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum