Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRUnutulmaz Oyun Müzikleri: Bloodborne - Ludwig, the Holy Blade//oyungezer.com.tr/haber/unutulmaz-oyun-muzikleri-bloodborne-ludwig-the-holy-blade/detayCan Arabacı2019-12-14 15:30:00Galaksinin En Delikanlı Milleti: Kim Bu Mandalorlar?//oyungezer.com.tr/haber/galaksinin-en-delikanli-milleti-kim-bu-mandalorlar/detayOğuz Erdoğan2019-12-13 17:30:00Amazon'un DVO'su New World Yeni Bilgilerle Karşımızda//oyungezer.com.tr/haber/amazonun-dvosu-new-world-yeni-bilgilerle-karsimizda/detayEser Güven2019-12-13 16:11:00Gears Tactics’in Çıkış Tarihi İlan Edildi//oyungezer.com.tr/haber/gears-tacticsin-cikis-tarihi-ilan-edildi/detayEngin Vural2019-12-13 14:45:00The Game Awards 2019’da Gösterilen Tüm Fragmanlar//oyungezer.com.tr/haber/the-game-awards-2019da-gosterilen-tum-fragmanlar/detayEngin Vural2019-12-13 14:00:00Fast and Furious Crossroads, Hız Tutkunlarını İhya Edecek//oyungezer.com.tr/haber/hiz-tutkunlari-icin-fast-and-furious-crossroads-geliyor/detayEngin Vural2019-12-13 13:15:00Dishonored Ekibinden Weird West Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/dishonored-ekibinden-weird-west-geliyor/detayEngin Vural2019-12-13 12:50:00Ori and the Will of the Wisps, Türkçe Altyazıyla Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/ori-and-the-will-of-the-wisps-turkce-altyaziyla-gelecek/detayEser Güven2019-12-13 12:28:00Dungeons & Dragons: Dark Alliance İle Icewind Dale'e Gidiyoruz//oyungezer.com.tr/haber/dungeons-dragons-dark-alliance-ile-icewind-dalee-gidiyoruz/detayEser Güven2019-12-13 11:50:00Bir League of Legends Platform Oyunu: CONV/RGENCE//oyungezer.com.tr/haber/bir-league-of-legends-platform-oyunu-convrgence/detayEser Güven2019-12-13 11:30:00Shazam 2'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/shazam-2nin-vizyon-tarihi-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-12-13 10:55:00Gearbox, Yayınlayacağı Yeni Aksiyon RYO Godfall'u Duyurdu//oyungezer.com.tr/haber/gearbox-yayinlayacagi-yeni-aksiyon-ryo-godfallu-duyurdu/detayEser Güven2019-12-13 10:32:00İlk Tek Kişilik League of Legends Oyunu Ortaya Çıktı:Ruined King//oyungezer.com.tr/haber/ilk-tek-kisilik-league-of-legends-oyunu-ortaya-ciktiruined-king/detayEser Güven2019-12-13 10:15:00Star Wars: The Rise of Skywalker'ın Yeni TV Reklamı, Sürpriz Bozabilir!//oyungezer.com.tr/haber/star-wars-the-rise-of-skywalkerin-yeni-tv-reklami-surprizleri-bozabilir/detayOğuz Erdoğan2019-12-13 10:00:00Telltale, The Wolf Among Us 2 İle Geri Dönüyor//oyungezer.com.tr/haber/telltale-the-wolf-among-us-2-ile-geri-donuyor/detayEser Güven2019-12-13 09:35:00Yeni Nesil Xbox, Görünüşü PC Kasasına Benzeyen Xbox Series X!//oyungezer.com.tr/haber/yeni-nesil-xbox-gorunusu-pc-kasasina-benzeyen-xbox-series-x/detayEser Güven2019-12-13 09:15:00Senua Geri Dönüyor! Senua’s Saga: Hellblade II//oyungezer.com.tr/haber/senua-geri-donuyor-senuas-saga-hellblade-ii/detayEngin Vural2019-12-13 09:00:00Ghost Of Tsushima Oynanış Videosu İle Karşımızda!//oyungezer.com.tr/haber/ghost-of-tsushima-oynanis-videosu-ile-karsimizda/detayEngin Vural2019-12-13 08:42:00The Game Awards 2019’un Kazananları Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/the-game-awards-2019un-kazananlari-belli-oldu/detayEngin Vural2019-12-13 08:30:00The Game Awards İndirimleri Başladı//oyungezer.com.tr/haber/the-game-awards-indirimleri-basladi/detayEngin Vural2019-12-12 23:03:00The Witcher Dizisinde Ana Karakterin Ciri Olması Düşünülmüş//oyungezer.com.tr/haber/the-witcher-dizisinde-ana-karakterin-ciri-olmasi-dusunulmus/detayEser Güven2019-12-12 17:20:00Fortnite'a Yıllık Battle Pass Gelecek Gibi Görünüyor//oyungezer.com.tr/haber/fortnitea-yillik-battle-pass-gelecek-gibi-gorunuyor/detayEser Güven2019-12-12 16:51:00Resident Evil 2 Remake Satışları Orijinal Oyunu Geride Bıraktı//oyungezer.com.tr/haber/resident-evil-2-remake-satislari-orijinal-oyunu-geride-birakti/detayEngin Vural2019-12-12 16:20:00Yeni MMORPG Corepunk, Diablo'yla Ultima Online'ı Birleştirmeyi Hedefliyor//oyungezer.com.tr/haber/yeni-mmorpg-corepunk-diabloyla-ultima-onlinei-birlestirmeyi-hedefliyor/detayEser Güven2019-12-12 15:49:00Resident Evil 2 Remake'e, 3. Oyuna Bağlanan Bir Güncelleme Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/resident-evil-2-remakee-3-oyuna-baglanan-bir-guncelleme-gelecek/detayEser Güven2019-12-12 15:20:00