Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRKingdoms of Amalur: Re-Reckoning, 8 Eylül’de Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-8-eylulde-geliyor/detayEngin Vural2020-07-07 18:10:00Biomutant’ta Mikro Ödemeler Olmayacak//oyungezer.com.tr/haber/biomutantta-mikro-odemeler-olmayacak/detayEngin Vural2020-07-07 17:45:00Paragon'un Küllerinden Dört Farklı MOBA Doğuyor//oyungezer.com.tr/haber/paragonun-kullerinden-dort-farkli-moba-doguyor/detayEser Güven2020-07-07 17:10:00Shovel Knight'ın Geliştiricisi, Yeni 3D Projesi İçin İşe Alımları Başlattı//oyungezer.com.tr/haber/shovel-knightin-gelistiricisi-yeni-3d-projesi-icin-ise-alimlari-baslatti/detayMert Gökhan2020-07-07 16:40:00CoD: Warzone'a Counter UAV Killstreak'i Ekleniyor//oyungezer.com.tr/haber/cod-warzonea-counter-uav-killstreaki-geliyor/detayMert Gökhan2020-07-07 15:20:00Stardew Valley'in Yeni Güncellemesine Dair İpuçları Paylaşıldı//oyungezer.com.tr/haber/stardew-valleyin-yeni-guncellemesine-dair-ipuclari-paylasildi/detayMert Gökhan2020-07-07 14:50:00Rus Beatbox Şampiyonu, Cyberpunk 2077 Tema Müziğini Yorumladı//oyungezer.com.tr/haber/rus-beatbox-sampiyonu-cyberpunk-2077-tema-muzigini-yorumladi/detayEser Güven2020-07-07 14:20:00Bu Dark Souls Modu, Oyundaki Menzilli Silahları Tüfeklerle Değiştiriyor//oyungezer.com.tr/haber/bu-dark-souls-modu-oyundaki-menzilli-silahlari-tufeklerle-degistiriyor/detayEngin Vural2020-07-07 13:50:00Warner Bros, Justice League'yi Yeniden Çekmek İstiyor//oyungezer.com.tr/haber/warner-bros-justice-leagueyi-yeniden-cekmek-istiyor/detayOğuz Erdoğan2020-07-07 13:20:00Ubisoft, Ubi Forward'ı İzleyenlere Ücretsiz Watch Dogs 2 Verecek//oyungezer.com.tr/haber/ubisoft-ubi-forwardi-izleyenlere-ucretsiz-watch-dogs-2-verecek/detayEser Güven2020-07-07 12:50:00Acer’ın Devasa Oyun Monitörü Predator CG437KP, Satışta//oyungezer.com.tr/haber/acerin-devasa-oyun-monitoru-predator-cg437kp-satista/detayOGZ2020-07-07 12:30:00Devolver, Shadow Warrior 3’ü Resmi Olarak Duyurdu//oyungezer.com.tr/haber/devolver-shadow-warrior-3u-resmi-olarak-duyurdu/detayEngin Vural2020-07-07 12:00:00Microsoft Da Warner Bros IE'yi Satın Almak İçin Devreye Girdi//oyungezer.com.tr/haber/microsoft-da-warner-bros-ieyi-satin-almak-icin-devreye-girdi/detayEser Güven2020-07-07 11:20:00EA Sports UFC 4'ün Resmen Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/ea-sports-ufc-4un-resmen-tanitilacagi-tarih-belli-oldu/detayMert Gökhan2020-07-06 17:00:00Team Fortress 2 Classic, Geçmişi Özleyenlere İlaç Olmaya Geldi//oyungezer.com.tr/haber/team-fortress-2-classic-gecmisi-ozleyenlere-ilac-olmaya-geldi/detayMert Gökhan2020-07-06 16:38:00Breath of the Wild 2’nin İspanyolca Seslendirme Çalışmaları Tamamlanmış//oyungezer.com.tr/haber/breath-of-the-wild-2nin-ispanyolca-seslendirme-calismalari-tamamlanmis/detayEngin Vural2020-07-06 16:12:00Satisfactory'nin Resmi Satış Rakamları Açıklandı//oyungezer.com.tr/haber/satisfactorynin-resmi-satis-rakamlari-aciklandi/detayMert Gökhan2020-07-06 15:53:00Nacon, Yeni Test Drive Unlimited Oyununu Yarın Duyuracak//oyungezer.com.tr/haber/nacon-yeni-test-drive-unlimited-oyununu-yarin-duyuracak/detayEser Güven2020-07-06 15:30:00Oyungezer'in Önceki 3 Dijital Sayısını Buradan İndirebilirsiniz//oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz/detayEser Güven2020-07-06 15:05:00Steam Yaz İndirimleri Tavsiyeleri – 20 TL Altında Oyunlar//oyungezer.com.tr/haber/steam-yaz-indirimleri-tavsiyeleri-20-tl-altinda-oyunlar/detayEngin Vural2020-07-06 14:20:00Merak Uyandırıcı FMV Oyunu Death Come True Ay Ortasında Çıkacak//oyungezer.com.tr/haber/merak-uyandirici-fmv-oyunu-death-come-true-ay-ortasinda-cikacak/detayEser Güven2020-07-06 13:50:00Risk of Rain 2'ye Erken Erişimden Çıkarken Zam Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/risk-of-rain-2ye-erken-erisimden-cikarken-zam-gelecek/detayEser Güven2020-07-06 13:24:00Justice League: Snyder Cut'ta Steppenwolf'ü Orijinal Haliyle Göreceğiz//oyungezer.com.tr/haber/justice-league-snyder-cut-surumunde-steppenwolfu-orijinal-haliyle-gorecegiz/detayOğuz Erdoğan2020-07-06 13:00:00Windbound’dan 20 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı//oyungezer.com.tr/haber/windbounddan-20-dakikalik-oynanis-videosu-paylasildi/detayEngin Vural2020-07-06 12:31:00Ben Affleck, HBO Max İle Batman Rolü İçin Anlaştı!//oyungezer.com.tr/haber/ben-affleck-hbo-max-ile-batman-rolu-icin-anlasti/detayOğuz Erdoğan2020-07-06 12:04:00