Oyungezer RSShttps://oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRAvengers: Endgame, Avatar'ı Solladı, Gişe Rekorunu Ele Geçirdihttps://oyungezer.com.tr/haber/avengers-endgame-avatari-solladi-gise-rekorunu-ele-gecirdi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 19:27:00Marvel Stüdyoları Blade ve Fantastik Dörtlü Filmlerini Doğruladıhttps://oyungezer.com.tr/haber/marvel-studyolari-blade-ve-fantastik-dortlu-filmlerini-dogruladi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 05:55:00Black Widow Filminden İlk Detaylar Paylaşıldıhttps://oyungezer.com.tr/haber/black-widow-filminden-ilk-detaylar-paylasildi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 05:39:00Disney+'nın What If Animasyon Dizisinin Kadrosu Belli Olduhttps://oyungezer.com.tr/haber/disneynin-what-if-animasyon-dizisinin-kadrosu-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 05:29:00The Hawkeye Dizisi Doğrulandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/the-hawkeye-dizisi-dogrulandi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 05:13:00WandaVision Dizisinin Logosu Belli Oldu!https://oyungezer.com.tr/haber/wandavision-dizisinin-logosu-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:57:00Marvel'ın Yeni Thor Filmi Büyük Sürprizlere Sahne Olacakhttps://oyungezer.com.tr/haber/marvelin-yeni-thor-filmi-buyuk-surprizlere-sahne-olacak/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:57:00Marvel'ın Shang-Chi Filminden İlk Detaylar Paylaşıldıhttps://oyungezer.com.tr/haber/marvelin-shang-chi-filminden-ilk-detaylar-paylasildi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:51:00Yeni Doctor Strange Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Açıklandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/yeni-doctor-strange-filminin-adi-ve-vizyon-tarihi-aciklandi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:50:00Marvel'ın Loki Dizisinin Senaryo Detayları Belli Olduhttps://oyungezer.com.tr/haber/marvelin-loki-dizisinin-senaryo-detaylari-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:37:00The Falcon and The Winter Soldier'ın Yayın Tarihi Açıklandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/the-falcon-and-the-winter-soldierin-yayin-tarihi-aciklandi/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 04:19:00The Eternals'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!https://oyungezer.com.tr/haber/the-eternalsin-vizyon-tarihi-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-07-21 03:53:00Watchmen Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!https://oyungezer.com.tr/haber/watchmen-dizisinin-ilk-fragmani-yayinlandi/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 21:50:00Superman: Red Son Animasyon Filmi Geliyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/superman-red-son-animasyon-filmi-geliyor/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 21:25:00Justice League Dark'ın Devam Filmi Geliyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/justice-league-darkin-devam-filmi-geliyor/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 19:13:00Unutulmaz Oyun Müzikleri: Dark Souls 3 - Main Menu Themehttps://oyungezer.com.tr/haber/unutulmaz-oyun-muzikleri-dark-souls-3-main-menu-theme/detayEser Güven2019-07-20 14:30:00Russo Kardeşler Yeni Bir Battle of the Planets Filmi Yapmaya Hazırlanıyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/russo-kardesler-yeni-bir-battle-of-the-planets-filmi-yapmaya-hazirlaniyor/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 05:39:00Halloween Serisi İki Yeni Film İle Devam Edecekhttps://oyungezer.com.tr/haber/iki-yeni-halloween-filmi-daha-yolda/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 05:15:00Rick and Morty 4. Sezon'dan İlk Video Paylaşıldıhttps://oyungezer.com.tr/haber/rick-and-morty-4-sezondan-ilk-video-paylasildi/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 04:31:00Yeni Walking Dead Filminin Teaser'ı Rick'in Dönüşünü Müjdeliyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/yeni-walking-dead-filminin-teaseri-rickin-donusunu-mujdeliyor/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 01:55:00The Witcher Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!https://oyungezer.com.tr/haber/the-witcher-dizisinin-ilk-fragmani-yayinlandi/detayOğuz Erdoğan2019-07-20 01:20:00Xbox Game Pass for PC Artık Türkiye'de!https://oyungezer.com.tr/haber/xbox-game-pass-for-pc-artik-turkiyede/detayEser Güven2019-07-20 01:00:00Orijinal Borderlands'i Oynamak Bu Hafta Sonu Ücretsiz!https://oyungezer.com.tr/haber/orijinal-borderlandsi-oynamak-bu-hafta-sonu-ucretsiz/detayMert Gökhan2019-07-19 17:05:00Bulmaca - Platform Oyunu Etherborn Güzel Bir Video Eşliliğinde Çıktıhttps://oyungezer.com.tr/haber/bulmaca-platform-oyunu-etherborn-cikisini-bir-video-esliginde-gerceklestirdi/detayEngin Vural2019-07-19 16:48:00Id Software Yöneticisi Tim Willits, QuakeCon 2019’un Ardından Stüdyodan Ayrılacakhttps://oyungezer.com.tr/haber/id-software-yoneticisi-tim-willits-quakecon-2019un-ardindan-studyodan-ayrilacak/detayEngin Vural2019-07-19 16:21:00