Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TREpic Store’da Önümüzdeki Haftanın Oyunu – Idle Champions of the Forgotten Realms//oyungezer.com.tr/haber/epic-storeda-onumuzdeki-haftanin-oyunu-idle-champions-of-the-forgotten-realms/detayEngin Vural2021-04-22 18:26:00The Great Ace Attorney Chronicles, 27 Temmuz’da Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/the-great-ace-attorney-chronicles-27-temmuzda-geliyor/detayEngin Vural2021-04-22 18:10:00Immortals Fenyx Rising'in Son Hikaye DLC'si The Lost Gods Çıktı//oyungezer.com.tr/haber/immortals-fenyx-risingin-son-hikaye-dlcsi-the-lost-gods-cikti/detayEser Güven2021-04-22 17:54:00Jim Ryan, PS5'te Önceki Nesillerden Daha Fazla Exclusive Oyun Olacağını Söylüyor//oyungezer.com.tr/haber/jim-ryan-ps5te-onceki-nesillerden-daha-fazla-exclusive-oyun-olacagini-soyluyor/detayEser Güven2021-04-22 17:31:00MiHoYo, Genshin Impact'in PS5 Versiyonu Hakkındaki Detayları Paylaştı//oyungezer.com.tr/haber/mihoyo-genshin-impactin-ps5-versiyonu-hakkindaki-detaylari-paylasti/detayMert Gökhan2021-04-22 17:10:00Diablo Immortal'ın Kapalı Alfa Testleri Başladı//oyungezer.com.tr/haber/diablo-immortalin-kapali-alfa-testleri-basladi/detayEser Güven2021-04-22 16:52:00Jamie Lee Curtis, Borderlands Setinden İlk Görselleri Paylaştı//oyungezer.com.tr/haber/jamie-lee-curtis-borderlands-setinden-ilk-gorselleri-paylasti/detayMert Gökhan2021-04-22 16:32:00Mortal Kombat Filmi Başarılı Olursa Dört Devam Filmi Daha Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/mortal-kombat-filmi-basarili-olursa-dort-devam-filmi-daha-gelecek/detayEser Güven2021-04-22 16:10:00Sonic 2 Filminde Knuckles'ı Nasıl Göreceğimiz Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/sonic-2-filminde-knucklesi-nasil-gorecegimiz-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2021-04-22 15:48:00Xbox Game Pass Abone Sayısı 23 Milyonu Aşmış//oyungezer.com.tr/haber/xbox-game-pass-abone-sayisi-23-milyonu-asmis/detayEser Güven2021-04-22 15:24:00Artık Xbox'ta F2P Online Oyun Oynamak İçin Gold Almaya Gerek Yok//oyungezer.com.tr/haber/artik-xboxta-f2p-online-oyun-oynamak-icin-gold-almaya-gerek-yok/detayEser Güven2021-04-22 15:00:00Bir Oyuncu, Call of Duty’de Rakiplerini Piyano ile Alt Etmiş//oyungezer.com.tr/haber/bir-oyuncu-call-of-dutyde-rakiplerini-piyano-ile-alt-etmis/detayEngin Vural2021-04-22 14:36:00Call of Duty: Warzone'a Nükleer Bombalar Düştü!//oyungezer.com.tr/haber/call-of-duty-warzonea-nukleer-bombalar-dustu/detayMert Gökhan2021-04-22 14:08:00Returnal’dan Oynanış Videoları Paylaşılmaya Başlandı//oyungezer.com.tr/haber/returnaldan-oynanis-videolari-paylasilmaya-baslandi/detayEngin Vural2021-04-22 13:44:00Frostpunk 3 Milyon Satış Rakamına Ulaştı//oyungezer.com.tr/haber/frostpunk-3-milyon-kopya-satis-rakamina-ulasti/detayMert Gökhan2021-04-22 13:20:00Mortal Kombat Filmi, HBO Max'ta Saat Kaçta Yayınlanacak?//oyungezer.com.tr/haber/mortal-kombat-filmi-hbo-maxta-saat-kacta-yayinlanacak/detayEser Güven2021-04-22 12:56:00Tales of Arise'ın Çıkış Tarihi Kesinleşti//oyungezer.com.tr/haber/tales-of-arisein-cikis-tarihi-kesinlesti/detayEser Güven2021-04-22 12:10:00Dave Bautista, Bane Rolü İçin WB'nin Kapısına Dayanmış//oyungezer.com.tr/haber/dave-bautista-bane-rolu-icin-wbnin-kapisina-dayanmis/detayOğuz Erdoğan2021-04-22 11:15:00Santa Monica Studio, Yeni Bir Oyun İçin İşe Alımlara Başladı//oyungezer.com.tr/haber/santa-monica-studio-yeni-bir-oyun-icin-ise-alimlara-basladi/detayEngin Vural2021-04-21 17:40:00Bir Dark Souls Oyuncusu Artorias'ı Piyanoyla, Gözü Kapalı, Darbe Almadan Öldürdü//oyungezer.com.tr/haber/bir-dark-souls-oyuncusu-artoriasi-piyanoyla-gozu-kapali-darbe-almadan-oldurdu/detayEser Güven2021-04-21 17:14:00WETA, Tomb Raider'ın 25. Yaşını 1500 Dolarlık Lara Figürüyle Kutluyor//oyungezer.com.tr/haber/weta-tomb-raiderin-25-yasini-1500-dolarlik-lara-figuruyle-kutluyor/detayEser Güven2021-04-21 16:50:00Xbox Game Pass’e Eklenecek Yeni Oyunlar Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/xbox-game-passe-eklenecek-yeni-oyunlar-belli-oldu/detayEngin Vural2021-04-21 16:28:00Humankind'ın İkinci Kültür Seçeneği De Ortaya Çıktı//oyungezer.com.tr/haber/humankindin-ikinci-kultur-secenegi-de-ortaya-cikti/detayMert Gökhan2021-04-21 16:02:00The Witcher Dizisinin Yeni Sezonu Yıl Sonuna Doğru Yayınlanacak//oyungezer.com.tr/haber/the-witcher-dizisinin-yeni-sezonu-yil-sonuna-dogru-yayinlanacak/detayEser Güven2021-04-21 15:44:00Netflix'in Abone Sayısı 208 Milyonu Aştı!//oyungezer.com.tr/haber/netflixin-abone-sayisi-208-milyonu-asti/detayMert Gökhan2021-04-21 15:20:00