Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRFar Cry 6’yı Bitirmeyenlere Ubisoft’tan Mesaj Var//oyungezer.com.tr/haber/far-cry-6yi-bitirmeyenlere-ubisofttan-mesaj-var/detayEngin Vural2021-10-27 17:45:00Gran Turismo 7’de, 400’ün Üzerinde Araç Yer Alacak//oyungezer.com.tr/haber/gran-turismo-7de-400un-uzerinde-arac-yer-alacak/detayEngin Vural2021-10-27 17:20:00A Quiet Place'in Korku Oyunu Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/a-quiet-placein-korku-oyunu-geliyor/detayEser Güven2021-10-27 17:00:00BlizzCon, Bir Sonraki Açıklamaya Dek Yapılmayacak!//oyungezer.com.tr/haber/blizzcon-bir-sonraki-aciklamaya-dek-yapilmayacak/detayMert Gökhan2021-10-27 16:45:00Marvel’s Guardians of the Galaxy – İnceleme Puanları//oyungezer.com.tr/haber/marvels-guardians-of-the-galaxy-inceleme-puanlari/detayEngin Vural2021-10-27 16:24:00Niantic'in Mobil Pikmin Oyunu Pikmin Bloom Bugün Yayınlanıyor//oyungezer.com.tr/haber/nianticin-mobil-pikmin-oyunu-pikmin-bloom-bugun-yayinlaniyor/detayEser Güven2021-10-27 16:00:00Ghost Recon Breakpoint: Operation Motherland, 2 Kasım'da Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/ghost-recon-breakpoint-operation-motherland-2-kasimda-geliyor/detayEser Güven2021-10-27 15:05:00Crusader Kings 3'ün Devasa Güncellemesi 2022'ye Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/crusader-kings-3un-devasa-guncellemesi-2022ye-ertelendi/detayMert Gökhan2021-10-27 14:35:00PC'ye Gelecek Olan Sıradaki PS4 Oyunu Sackboy: A Big Adventure Olabilir//oyungezer.com.tr/haber/pcye-gelecek-olan-siradaki-ps4-oyunu-sackboy-a-big-adventure-olabilir/detayEser Güven2021-10-27 14:08:00Arena of Valor: Yeni Çağ, Cumhuriyet Bayramı’nı Özel Etkinliklerle Kutluyor//oyungezer.com.tr/haber/arena-of-valor-yeni-cag-cumhuriyet-bayramini-ozel-etkinliklerle-kutluyor/detayEser Güven2021-10-27 13:38:00The Division 2'nin Büyük Güncellemesi 2022 Yılına Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/the-division-2nin-buyuk-guncellemesi-2022-yilina-ertelendi/detayMert Gökhan2021-10-27 13:05:00Shadow Warrior 3, 2022 İçerisine Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/shadow-warrior-3-2022-icerisine-ertelendi/detayEser Güven2021-10-27 12:42:00World of Tanks, Cadılar Bayramı'nı Gizemli Mirny Kasabasında Kutluyor//oyungezer.com.tr/haber/world-of-tanks-cadilar-bayramini-gizemli-mirny-kasabasinda-kutluyor/detayEser Güven2021-10-27 11:44:00Dune'un Devam Filmi Onaylandı! Vizyon Tarihi Açıklandı!//oyungezer.com.tr/haber/duneun-devam-filmi-onaylandi-vizyon-tarihi-aciklandi/detayOğuz Erdoğan2021-10-27 11:15:00Fatal Frame'in Yönetmeninden Yeni Remaster'lara Yeşil Işık//oyungezer.com.tr/haber/fatal-framein-yonetmeninden-yeni-remasterlara-yesil-isik/detayEser Güven2021-10-26 17:00:00Returnal'ı Artık Yarıda Bırakıp Çıkabileceksiniz//oyungezer.com.tr/haber/returnali-artik-yarida-birakip-cikabileceksiniz/detayEser Güven2021-10-26 16:40:00Pokemon Go, Bu Yıl ''Día de Muertos'' Etkinliğini Tüm Dünyaya Açacak//oyungezer.com.tr/haber/pokemon-go-bu-yil-dia-de-muertos-etkinligini-tum-dunyaya-acacak/detayMert Gökhan2021-10-26 16:15:00CYGNI: All Guns Blazing'i Konami Yayınlayacak//oyungezer.com.tr/haber/cygni-all-guns-blazingi-konami-yayinlayacak/detayEser Güven2021-10-26 15:50:00Valve, 2021’in Son Steam İndirimlerinin Tarihlerini İlan Etti//oyungezer.com.tr/haber/valve-2021in-son-steam-indirimlerinin-tarihlerini-ilan-etti/detayEngin Vural2021-10-26 15:30:00Apex Legends'ın Yeni Fragmanında Ash'in Yeteneklerine Yakından Bakıyoruz//oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsin-yeni-fragmaninda-ashin-yeteneklerine-yakindan-bakiyoruz/detayMert Gökhan2021-10-26 15:04:00İki Gizemli Sims 4 Güncellemesi Yolda//oyungezer.com.tr/haber/iki-gizemli-sims-4-guncellemesi-yolda/detayMert Gökhan2021-10-26 14:43:00GTA Trilogy The Definitive Edition İçin Karşılaştırma Videoları Paylaşıldı//oyungezer.com.tr/haber/gta-trilogy-the-definitive-edition-icin-karsilastirma-videolari-paylasildi/detayEngin Vural2021-10-26 13:50:00Phasmophobia'nın Cadılar Bayramı Etkinliği Dudağınızı Uçuklatacak!//oyungezer.com.tr/haber/phasmophobianin-cadilar-bayrami-etkinligi-dudaginizi-ucuklatacak/detayMert Gökhan2021-10-26 13:21:00Halo Infinite'in Yenilenen Hikaye Oynanış Videosu Yayınlandı//oyungezer.com.tr/haber/halo-infinitein-yenilenen-hikaye-oynanis-videosu-yayinlandi/detayEser Güven2021-10-26 12:55:00Soulsborne Ustası The Happy Hob'dan İnanılması Güç Başarı//oyungezer.com.tr/haber/soulsborne-ustasi-the-happy-hobdan-inanilmasi-guc-basari/detayEser Güven2021-10-26 12:20:00