Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRCrimson Desert, Belirsiz Bir Süreliğine Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/crimson-desert-belirsiz-bir-sureligine-ertelendi/detayEngin Vural2021-07-29 17:55:00Nixxes, Sony'e PS4 Oyunlarının PC Portlarında Yardım Edecek//oyungezer.com.tr/haber/nixxes-sonye-ps4-oyunlarinin-pc-portlarinda-yardim-edecek/detayEser Güven2021-07-29 17:30:00Nintendo Tokyo 2020 Açılış Töreninden Son Anda Çekilmiş//oyungezer.com.tr/haber/nintendo-tokyo-2020-acilis-toreninden-son-anda-cekilmis/detayEser Güven2021-07-29 17:10:00Bir Grup EA, Infinity Ward ve Sony Çalışanı Yeni Bir Stüdyo Kurdu//oyungezer.com.tr/haber/bir-grup-ea-infinity-ward-ve-sony-calisani-yeni-bir-studyo-kurdu/detayEngin Vural2021-07-29 16:50:00Mortal Shell'in The Virtuous Cycle Ek Paketi, 18 Ağustos’ta Çıkıyor//oyungezer.com.tr/haber/mortal-shellin-the-virtuous-cycle-ek-paketi-18-agustosta-cikiyor/detayEngin Vural2021-07-29 16:30:00The Suicide Squad Filminden İlk Yorumlar Paylaşıldı//oyungezer.com.tr/haber/the-suicide-squad-filminden-ilk-yorumlar-paylasildi/detayOğuz Erdoğan2021-07-29 16:10:00Microsoft Flight Simulator'ın Xbox Versiyonu, PC'ye De Yaradı//oyungezer.com.tr/haber/microsoft-flight-simulatorin-xbox-versiyonu-pcye-de-yaradi/detayMert Gökhan2021-07-29 15:49:00Fortnite'a Suicide Squad'ın Bloodsport Karakteri Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/fortnitea-suicide-squadin-bloodsport-karakteri-geliyor/detayMert Gökhan2021-07-29 15:25:00Capcom, Tarihinin En Yüksek İlk Çeyrek Karına Ulaştı//oyungezer.com.tr/haber/capcom-tarihinin-en-yuksek-ilk-ceyrek-karina-ulasti/detayEser Güven2021-07-29 15:05:00James Bond'un Yeni Görev Yeri: Rocket League//oyungezer.com.tr/haber/james-bondun-yeni-gorev-yeri-rocket-league/detayMert Gökhan2021-07-29 13:20:00Kena: Bridge of Spirits Çıkışına Bir Ay Kala Ertelendi//oyungezer.com.tr/haber/kena-bridge-of-spirits-cikisina-bir-ay-kala-ertelendi/detayEser Güven2021-07-29 12:55:00Sony, PS Plus Ağustos Oyunlarını Yanlışlıkla Erkenden Açıkladı [Güncel]//oyungezer.com.tr/haber/sony-ps-plus-agustos-oyunlarini-yanlislikla-erkenden-aciklandi/detayEser Güven2021-07-29 12:30:00Ubisoft Çalışanları, Blizzard Eylemlerine Desteğini Açıkladı//oyungezer.com.tr/haber/ubisoft-calisanlari-blizzard-eylemlerine-destegini-acikladi/detayEser Güven2021-07-29 12:04:00Kraven Filmi Jodie Turner-Smith'i Calypso Rolü İçin İstiyor//oyungezer.com.tr/haber/kraven-filmi-jodie-turner-smithi-calypso-rolu-icin-istiyor/detayOğuz Erdoğan2021-07-29 11:45:00Fast & Furious 9, 30 Temmuz'da Çevrimiçi Platformlara Açılıyor//oyungezer.com.tr/haber/fast-furious-9-30-temmuzda-cevrimici-platformlara-aciliyor/detayMert Gökhan2021-07-29 11:15:00PlayStation 5'in Satışları Şimdiden 10 Milyonu Geçti//oyungezer.com.tr/haber/playstation-5in-satislari-simdiden-10-milyonu-gecti/detayEser Güven2021-07-28 16:50:00Lucasfilm, Deepfake Üzerine Uzmanlaşan Bir Youtuber'ı İşe Aldı//oyungezer.com.tr/haber/lucasfilm-deepfake-uzerine-uzmanlasan-bir-youtuberi-ise-aldi/detayMert Gökhan2021-07-28 16:20:00Valve, Steam Deck'in Switch'le Kıyaslanmasını İstemiyor//oyungezer.com.tr/haber/valve-steam-deckin-switchle-kiyaslanmasini-istemiyor/detayEser Güven2021-07-28 15:20:00Niantic, ''Yanlışlıkla'' Banlanan Pokemon Go Oyuncularının Hesaplarını Açacak//oyungezer.com.tr/haber/niantic-yanlislikla-banlanan-pokemon-go-oyuncularinin-hesaplarini-acacak/detayMert Gökhan2021-07-28 14:50:00Baldo: The Guardian Owls; 27 Ağustos’ta Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/baldo-the-guardian-owls-27-agustosta-geliyor/detayEngin Vural2021-07-28 14:25:00Mass Effect Legendary Edition Oyuncuları Paragon'dan Vazgeçmiyor//oyungezer.com.tr/haber/mass-effect-legendary-edition-oyunculari-paragondan-vazgecmiyor/detayEser Güven2021-07-28 14:00:00Bir Minecraft Oyuncusu Kendi Dünyasında Zelda: BOTW Haritasını Modelliyor//oyungezer.com.tr/haber/bir-minecraft-oyuncusu-kendi-dunyasinda-zelda-botw-haritasini-modelliyor/detayMert Gökhan2021-07-28 13:40:00Apex Legends'ın 10. Sezonu, Fuse Ve Caustic'e Yarayacak//oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsin-10-sezonu-fuse-ve-caustice-yarayacak/detayMert Gökhan2021-07-28 12:54:00Netflix Bu Sefer De Dragon Age Dizisine Hazırlanıyor//oyungezer.com.tr/haber/netflix-bu-sefer-de-dragon-age-dizisine-hazirlaniyor/detayOğuz Erdoğan2021-07-28 12:30:00ArenaNet, Guild Wars 2: End of Dragons'u İlk Kez Gösterdi//oyungezer.com.tr/haber/arenanet-guild-wars-2-end-of-dragonsu-ilk-kez-gosterdi/detayEser Güven2021-07-28 11:55:00