Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRNeil Druckmann, Şans Verilse Half Life Oyunu Yapmak İstermiş//oyungezer.com.tr/haber/neil-druckmann-sans-verilse-half-life-oyunu-yapmak-istermis/detayEser Güven2021-01-19 16:01:00GeForce Now Sunucuları Türkiye'ye Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/geforce-now-sunuculari-turkiyeye-geliyor/detayEser Güven2021-01-19 15:45:00Microsoft Yine Ses Getirecek Satın Alımlar Peşinde//oyungezer.com.tr/haber/microsoft-yine-ses-getirecek-satin-alimlar-pesinde/detayEser Güven2021-01-19 15:25:00Dota 2 Türevi Auto Chess, Şimdi De Kendi MOBA Oyununa Kavuşuyor//oyungezer.com.tr/haber/dota-2-turevi-auto-chess-simdi-de-kendi-moba-oyununa-kavusuyor/detayMert Gökhan2021-01-19 15:00:00Battlefield 6'dan Yepyeni İddialar Geldi//oyungezer.com.tr/haber/battlefield-6dan-yepyeni-iddialar-geldi/detayMert Gökhan2021-01-19 14:45:00Yeni Eternals Reklamı Filmin Kostümlerini Gösteriyor//oyungezer.com.tr/haber/yeni-eternals-reklami-filmin-kostumlerini-gosteriyor/detayOğuz Erdoğan2021-01-19 14:20:00Seneye PUBG Evreninde Geçecek Olan Yeni Bir Oyun Daha Çıkacak//oyungezer.com.tr/haber/pubg-evreninde-gececek-yeni-oyun-onumuzdeki-yil-cikis-yapacak/detayMert Gökhan2021-01-19 14:00:00John Romero, Quake Oynarken Öfkeyle Kırdığı Klavyesini Satıyor//oyungezer.com.tr/haber/john-romero-quake-oynarken-ofkeyle-kirdigi-klavyesini-satiyor/detayEser Güven2021-01-19 13:40:00Rainbow Six Quarantine'in Mart'ta Çıkacağı Haberi Doğru Değil//oyungezer.com.tr/haber/rainbow-six-quarantinein-martta-cikacagi-haberi-dogru-degil/detayEser Güven2021-01-19 13:20:00Everspace 2, Steam'in En Çok Satanlar Listesine Girdi//oyungezer.com.tr/haber/everspace-2-steamin-en-cok-satanlar-listesine-girdi/detayMert Gökhan2021-01-19 13:00:00Apex Legends'ın Yeni Sezonu Hareketli Bir Fragman İle Tanıtıldı//oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsin-yeni-sezonu-hareketli-bir-fragman-ile-tanitildi/detayMert Gökhan2021-01-19 12:45:00Lovecraft Temalı Korku Oyunu The Shore, 19 Şubat'ta Çıkıyor//oyungezer.com.tr/haber/lovecraft-temali-korku-oyunu-the-shore-19-subatta-cikiyor/detayEser Güven2021-01-19 12:25:00Project: Mara'nın Fotorealistik Grafikleri Ağzınızı Açık Bırakacak//oyungezer.com.tr/haber/project-maranin-fotorealistik-grafikleri-agzinizi-acik-birakacak/detayEser Güven2021-01-19 12:01:00Marvel, Üçüncü Aşamadaki Çizgi Roman Anlarını Şık Bir Video İle Paylaştı//oyungezer.com.tr/haber/marvel-ucuncu-asamadaki-cizgi-roman-anlarini-sik-bir-video-ile-paylasti/detayOğuz Erdoğan2021-01-19 11:41:00Bloodborne, PlayStation 1 Grafikleriyle PC'ye Uyarlanıyor//oyungezer.com.tr/haber/bloodborne-playstation-1-grafikleriyle-pcye-uyarlaniyor/detayEser Güven2021-01-19 11:13:002021'de Beklediğimiz 10 FPS Oyunu//oyungezer.com.tr/haber/2021de-bekledigimiz-10-fps-oyunu/detayMert Gökhan2021-01-18 17:30:00Fallout: New Vegas’ın Devasa Modu The Frontier Sonunda Geldi//oyungezer.com.tr/haber/fallout-new-vegasin-devasa-modu-the-frontier-sonunda-geldi/detayEngin Vural2021-01-18 16:54:00Call of Duty Warzone'un Frag Rekoru Nihayet Kırıldı//oyungezer.com.tr/haber/call-of-duty-warzoneun-frag-rekoru-sonunda-kirildi/detayMert Gökhan2021-01-18 16:35:002021, PlatinumGames'den Bayonetta 3 Haberleri Alacağımız Yıl Olacak//oyungezer.com.tr/haber/2021-platinumgamesden-bayonetta-3-haberleri-alacagimiz-yil-olacak/detayMert Gökhan2021-01-18 16:13:00Hitman 3 Henüz Çıkmadı, Ama Eğlenceli Yama Notları Şimdiden Hazır//oyungezer.com.tr/haber/hitman-3-henuz-cikmadi-ama-eglenceli-yama-notlari-simdiden-hazir/detayEser Güven2021-01-18 15:54:00Path of Exile'ın Yeni Güncellemesi Binlerce Oyuncuyu Beraberinde Getirdi//oyungezer.com.tr/haber/path-of-exilein-yeni-guncellemesi-binlerce-oyuncuyu-beraberinde-getirdi/detayMert Gökhan2021-01-18 15:33:00Sony, Bazı Oyunların Çıkış Tarihlerini CES 2021 Videosundan Çıkardı//oyungezer.com.tr/haber/sony-bazi-oyunlarin-cikis-tarihlerini-ces-2021-videosundan-cikardi/detayEngin Vural2021-01-18 15:10:00Ninja Gaiden'ın Yönetmeni, Yeni Stüdyosuyla Oyun Dünyasına Geri Döndü//oyungezer.com.tr/haber/ninja-gaidenin-yonetmeni-yeni-studyosuyla-oyun-dunyasina-geri-dondu/detayEser Güven2021-01-18 14:46:00John Wick 4'ün Çekimleri Bu Yıl Başlıyor//oyungezer.com.tr/haber/john-wick-4un-cekimleri-bu-yil-basliyor/detayOğuz Erdoğan2021-01-18 14:23:00Cyberpunk 2077’yi Borderlands Görünümüyle Oynamak İster Miydiniz?//oyungezer.com.tr/haber/cyberpunk-2077yi-borderlands-gorunumuyle-oynamak-ister-miydiniz/detayEngin Vural2021-01-18 14:00:00