Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRAbandonware Cenneti: Yayıncısı Terk Ettiği İçin Yasal Olarak İndirebileceğimiz Oyunlarhaber/abandonware-cenneti-yayincisi-terk-ettigi-icin-yasal-olarak-indirebilecegimiz-oyunlar/detayM.İhsan Tatari2024-05-18 12:00:00Hades 2 En Az Yıl Sonuna Kadar Erken Erişimde Kalacakmışhaber/hades-2-en-az-yil-sonuna-kadar-erken-erisimde-kalacakmis/detayEser Güven2024-05-17 15:40:00Valve'ın Overwatch Benzeri Yeni Oyunundan İlk Görseller Sızdırıldıhaber/valvein-overwatch-benzeri-yeni-oyunundan-ilk-gorseller-sizdirildi/detayEser Güven2024-05-17 15:10:002K En Sevilen Serilerinden Birinin Yeni Oyununu Gelecek Ay Duyuracakhaber/2k-en-sevilen-serilerinden-birinin-yeni-oyununu-gelecek-ay-duyuracak/detayEser Güven2024-05-17 14:35:00Dauntless'ın Yaratıcısı Phoenix Labs İşten Çıkartma Yapacağını Açıkladıhaber/dauntlessin-yaraticisi-phoenix-labs-isten-cikartma-yapacagini-acikladi/detayMert Gökhan2024-05-17 14:06:00Manor Lords, 2 Milyon Kopya Satışı Geçtihaber/manor-lords-2-milyon-kopya-satisi-gecti/detayMert Gökhan2024-05-17 13:34:00Greedfall II: The Dying World, Yeni Bir Fragmanla Karşımızdahaber/greedfall-ii-the-dying-world-yeni-bir-fragmanla-karsimizda/detayEngin Vural2024-05-17 13:00:00Activision, Yeni Bir Oyun Stüdyosu Açtığını Duyurduhaber/activision-yeni-bir-oyun-studyosu-actigini-duyurdu/detayEser Güven2024-05-17 12:28:00Grand Theft Auto V Satışları Yeni Bir Rekor Kırarak 200 Milyonu Aştı!haber/grand-theft-auto-v-satislari-yeni-bir-rekor-kirarak-200-milyonu-asti/detayEngin Vural2024-05-17 11:45:00Kristal Piksel 2024 Ödülleri Sahiplerini Buldu!haber/kristal-piksel-2024-odulleri-sahiplerini-buldu/detayEser Güven2024-05-17 11:00:00Epic Games Store 4 Haftada 4 AAA Oyun Verecekmişhaber/epic-games-store-4-haftada-4-aaa-oyun-verecekmis/detayEser Güven2024-05-16 16:00:00Ubisoft Artık Açık Dünya ve Canlı Servis Oyunlara Yoğunlaşacakhaber/ubisoft-artik-acik-dunya-ve-canli-servis-oyunlara-yogunlasacak/detayEser Güven2024-05-16 15:20:00Dan Houser'ın Yeni Stüdyosu Bir Aksiyon-Macera Oyunu Üzerinde Çalışıyorhaber/dan-houserin-yeni-studyosu-bir-aksiyon-macera-oyunu-uzerinde-calisiyor/detayMert Gökhan2024-05-16 14:30:00Enotria: The Last Song, Bir Kez Daha Ertelendihaber/enotria-the-last-song-bir-kez-daha-ertelendi/detayEngin Vural2024-05-16 14:00:00Ubisoft, The Division Heartland’i İptal Ettihaber/ubisoft-the-division-heartlandi-iptal-etti/detayEngin Vural2024-05-16 13:21:00Donnie Yen'in Başrolünü Oynayacağı Bir John Wick Spin-Off'u Yoldahaber/donnie-yenin-basrolunu-oynayacagi-bir-john-wick-spin-offu-yolda/detayMert Gökhan2024-05-16 12:56:00Tango Gameworks'ten Hi-Fi Rush'a 'Veda Busesi'haber/tango-gameworksten-hi-fi-rusha-veda-busesi/detayMert Gökhan2024-05-16 12:28:00Sony, PS Plus Extra & Deluxe Mayıs 2024 Oyunlarını Açıkladıhaber/sony-ps-plus-extra-deluxe-mayis-2024-oyunlarini-acikladi/detayEngin Vural2024-05-16 11:55:00Assassin's Creed Shadows Resmen Tanıtıldı!haber/assassins-creed-shadows-resmen-tanitildi/detayMert Gökhan2024-05-16 11:25:00NieR Ekibi Yeni Bir Oyun İçin Bir Araya Geldi!haber/nier-ekibi-yeni-bir-oyun-icin-bir-araya-geldi/detayEser Güven2024-05-15 16:45:00Firaxis'in Tecrübeli İsimleri Yeni Bir Yaşam Simülasyonu İçin Stüdyo Kurduhaber/firaxisin-tecrubeli-isimleri-yeni-bir-yasam-simulasyonu-icin-bir-araya-geldi/detayEser Güven2024-05-15 16:10:00Paycell 19 Mayıs PUBG Kupası Başlıyorhaber/paycell-19-mayis-pubg-kupasi-basliyor/detayEser Güven2024-05-15 15:50:00Kristal Piksel 2024 Adayları Belli Olduhaber/kristal-piksel-2024-adaylari-belli-oldu/detayEser Güven2024-05-15 15:20:00Amazon'dan Spider-Man Noir Serisi Yoldahaber/amazon-spider-man-noir-serisine-yesil-isik-yakti/detayMert Gökhan2024-05-15 15:00:00Madden NFL 25 Bu Hafta Tanıtılabilirhaber/madden-nfl-25-bu-hafta-tanitilabilir/detayMert Gökhan2024-05-15 14:25:00