Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRNioh 2’den Yeni Bir Tanıtım Videosu Geldi//oyungezer.com.tr/haber/nioh-2den-yeni-bir-tanitim-videosu-geldi/detayEngin Vural2020-01-23 17:45:00Housemarque, Yeni Bir Oyun Duyurmaya Hazırlanıyor//oyungezer.com.tr/haber/housemarque-yeni-bir-oyun-duyurmaya-hazirlaniyor/detayEngin Vural2020-01-23 17:15:00Kingdom Hearts Serisine Yeni Bir Mobil Oyun Ekleniyor//oyungezer.com.tr/haber/kingdom-hearts-serisine-yeni-bir-mobil-oyun-ekleniyor/detayEngin Vural2020-01-23 16:50:00IGDA, CD Projekt Red'in Crunch Açıklamasını Eleştirdi//oyungezer.com.tr/haber/igda-cd-projekt-redin-crunch-aciklamasini-elestirdi/detayEser Güven2020-01-23 16:19:00Rogue One'ın Yazarı, Control Filmi İçin Gönüllü Oldu//oyungezer.com.tr/haber/rogue-onein-yazari-control-filmi-icin-gonullu-oldu/detayEser Güven2020-01-23 15:54:00Captain Marvel 2 Yazarını Buldu Ve Resmiyete Kavuştu//oyungezer.com.tr/haber/captain-marvel-2-yazarini-buldu-resmiyete-kavustu/detayMert Gökhan2020-01-23 15:30:00Paradox, Europa Universalis IV İçin Abonelik Sistemi Getiriyor//oyungezer.com.tr/haber/paradox-europa-universalis-iv-icin-abonelik-sistemi-getiriyor/detayMert Gökhan2020-01-23 15:03:00Homeworld 3'ün Geliştiricisi Yeni Bir Uzay Bİlimkurgusu Üzerinde Çalışıyor//oyungezer.com.tr/haber/homeworld-3un-gelistiricisi-yeni-bir-uzay-bilimkurgusu-uzerinde-calisiyor/detayEser Güven2020-01-23 14:40:00Valve, Half-Life: Alyx Hakkındaki Sorulara Cevap Verdi//oyungezer.com.tr/haber/valve-half-life-alyx-hakkindaki-sorulara-cevap-verdi/detayMert Gökhan2020-01-23 14:06:00Humble Bundle’da Bu Hafta: Europa Universalis IV Paketi//oyungezer.com.tr/haber/humble-bundleda-bu-hafta-europa-universalis-iv-paketi/detayEngin Vural2020-01-23 13:41:00Netflix'in İzlenme Sayılarını Ölçme Tarzı Tartışmaya Açık//oyungezer.com.tr/haber/netflixin-izlenme-sayilarini-olcme-tarzi-tartismaya-acik/detayEser Güven2020-01-23 13:10:00Global Game Jam ATOM 2020, Rekor Katılıma Hazırlanıyor//oyungezer.com.tr/haber/global-game-jam-atom-2020-rekor-katilima-hazirlaniyor/detayEser Güven2020-01-23 12:44:00Hugo Weaving, Ajan Smith Olarak Matrix 4'te Yer Almayacak//oyungezer.com.tr/haber/hugo-weaving-ajan-smith-olarak-matrix-4te-yer-almayacak/detayOğuz Erdoğan2020-01-23 12:20:00ASUS Republic of Gamers, ROG Theta 7.1’i Duyurdu//oyungezer.com.tr/haber/asus-republic-of-gamers-rog-theta-71i-duyurdu/detayOGZ2020-01-23 12:01:00Wasteland Remastered'ın Çıkış Tarihi Sonunda Kesinleşti//oyungezer.com.tr/haber/wasteland-remasteredin-cikis-tarihi-sonunda-kesinlesti/detayEser Güven2020-01-23 11:34:00Space Jam 2'nin Formaları Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/space-jam-2nin-formalari-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2020-01-23 11:16:00Frostpunk: The Last Autumn - İnceleme//oyungezer.com.tr/haber/frostpunk-the-last-autumn-inceleme/detayEngin Vural2020-01-22 18:08:00Telltale The Walking Dead Serisi Steam’e Geri Dönüyor//oyungezer.com.tr/haber/telltale-the-walking-dead-serisi-steame-geri-donuyor/detayEngin Vural2020-01-22 17:05:00Tencent, Funcom'u Tamamen Satın Almayı Kafasına Koydu//oyungezer.com.tr/haber/tencent-funcomu-tamamen-satin-almak-istiyor/detayMert Gökhan2020-01-22 16:41:00Doom Eternal, Doom 2016’dan İki Kat Büyük Bir Senaryo Sunacak//oyungezer.com.tr/haber/doom-eternal-doom-2016dan-iki-kat-buyuk-bir-senaryo-modu-sunacak/detayEngin Vural2020-01-22 16:18:00Konami İki Farklı Silent Hill Üzerinde Çalışıyor Olabilir Mi?//oyungezer.com.tr/haber/konami-iki-farkli-silent-hill-uzerinde-calisiyor-olabilir-mi/detayEser Güven2020-01-22 15:50:00TikTok'un Arkasındaki Stüdyo Oyun Dünyasına Giriyor//oyungezer.com.tr/haber/tiktokun-arkasindaki-studyo-oyun-dunyasina-giriyor/detayMert Gökhan2020-01-22 15:24:00Netflix'ten Bir De The Witcher Animasyon Filmi Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/netflixten-bir-de-the-witcher-animasyon-filmi-geliyor/detayEser Güven2020-01-22 15:10:00Rainbow Six Siege Rekor Ortalama Oyuncu Sayısına Ulaştı//oyungezer.com.tr/haber/rainbow-six-siege-rekor-ortalama-oyuncu-sayisina-ulasti/detayMert Gökhan2020-01-22 14:44:00Mortal Kombat Kollection Online, Klasik Üçlemeyi Yeni Grafiklerle Sunacak//oyungezer.com.tr/haber/mortal-kombat-kollection-online-klasik-uclemeyi-yeni-grafiklerle-sunacak/detayEser Güven2020-01-22 14:19:00