Oyungezer RSShttps://oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRStar Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Bir Poster Yayınlandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/star-wars-the-rise-of-skywalkerdan-yeni-bir-poster-yayinlandi/detayOğuz Erdoğan2019-09-23 12:00:00Epic Games, Control İçin 10 Milyon Dolar Ödemişhttps://oyungezer.com.tr/haber/epic-games-control-icin-10-milyon-dolar-odemis/detayEser Güven2019-09-23 11:32:0071. Emmy Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu!https://oyungezer.com.tr/haber/emmy-71-odullerinin-sahipleri-belli-oldu/detayEser Güven2019-09-23 11:05:00El Camino: A Breaking Bad Movie'den İlk Fragman Yayınlandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/el-camino-a-breaking-bad-movieden-ilk-fragman-yayinlandi/detayOğuz Erdoğan2019-09-23 09:59:00Oyun Dünyasının En Garip Başarımlarıhttps://oyungezer.com.tr/haber/oyun-dunyasinin-en-garip-basarimlari/detayMert Köse2019-09-22 12:30:00Unutulmaz Oyun Müzikleri: Far Cry 3 - Make It Bun Demhttps://oyungezer.com.tr/haber/unutulmaz-oyun-muziklerifar-cry-3-make-it-bun-dem/detayMert Köse2019-09-21 15:30:00Sony, Yeni State Of Play Gösteriminin Tarihini Açıkladıhttps://oyungezer.com.tr/haber/sony-yeni-state-of-play-gosteriminin-tarihini-acikladi/detayEngin Vural2019-09-20 18:36:00John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Fragman Eşliğinde Geldihttps://oyungezer.com.tr/haber/john-wick-hexin-yeni-fragmaniyla-birlikte-cikis-tarihi-ilan-edildi/detayEngin Vural2019-09-20 17:30:00A Total War Saga: Troy, Güzel Bir Fragmanla Duyurulduhttps://oyungezer.com.tr/haber/a-total-war-saga-troy-guzel-bir-fragmanla-duyuruldu/detayEngin Vural2019-09-20 17:04:00Netflix'in Sevilen Dizisi Narcos Da Video Oyunu Oluyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/netflixin-sevilen-dizisi-narcos-da-video-oyunu-oluyor/detayEser Güven2019-09-20 16:41:00WoW Sunucularına DDoS Saldırısı Düzenleyen Bir Şüpheli Tutuklandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/wow-sunucularina-ddos-saldirisi-duzenleyen-bir-supheli-tutuklandi/detayMert Gökhan2019-09-20 16:18:00Terminatör, Resmi Lisanslı FPS Oyunuyla Karşımızda: Terminator Resistancehttps://oyungezer.com.tr/haber/terminator-resmi-lisansli-fps-oyunuyla-karsimizda-terminator-resistance/detayEser Güven2019-09-20 15:49:00Valve, Steam'in Öneri Algoritmasına Yeni Değişiklikler Ekledihttps://oyungezer.com.tr/haber/valve-steamin-oneri-algoritmasina-yeni-degisiklikler-ekledi/detayMert Gökhan2019-09-20 15:23:00PDXCON'a Katılanlara Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 Dağıtılacakhttps://oyungezer.com.tr/haber/pdxcona-katilanlara-vampire-the-masquerade-bloodlines-2-dagitilacak/detayEser Güven2019-09-20 14:52:00Sony, PS5 Pro Üzerinde De Çalışıyor Olabilirhttps://oyungezer.com.tr/haber/sony-ps5-pro-uzerinde-de-calisiyor-olabilir/detayEser Güven2019-09-20 14:20:00Ubisoft, Rainbow Six Siege'de Yaşanan DDoS Krizinin Önüne Geçmeye Hazırlanıyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/ubisoft-rainbow-six-siegede-yasanan-ddos-krizinin-onune-gecmeye-hazirlaniyor/detayMert Gökhan2019-09-20 13:55:00Stephanie Beatriz She-Hulk'ı Canlandırmak İstiyorhttps://oyungezer.com.tr/haber/stephanie-beatriz-she-hulki-canlandirmak-istiyor/detayOğuz Erdoğan2019-09-20 13:31:00The Guardian, 21. Yüzyılın En İyi 50 Oyununu Seçtihttps://oyungezer.com.tr/haber/the-guardian-21-yuzyilin-en-iyi-50-oyununu-secti/detayEser Güven2019-09-20 13:30:00Riot Games, Oyuncuları Yanlışlıkla Özel League Of Legends Partisine Davet Ettihttps://oyungezer.com.tr/haber/riot-games-yanlislikla-oyunculari-ozel-league-of-legends-partisine-davet-etti/detayMert Gökhan2019-09-20 13:08:00Funcom’un Conan Oyunlarını Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabilirsinizhttps://oyungezer.com.tr/haber/funcomun-conan-oyunlari-bu-hafta-sonu-steamde-ucretsiz-olarak-oynanabiliyor/detayEngin Vural2019-09-20 12:45:00Apex Legends'ın Yeni Efsanesi Crypto'nun Hikayesi Yayınlandıhttps://oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsin-yeni-efsanesi-cryptonun-hikayesi-yayinlandi/detayMert Gökhan2019-09-20 12:23:00Donanım İnceleme - SADES Diablo RGB Oyuncu Kulaklığıhttps://oyungezer.com.tr/haber/donanim-inceleme-sades-diablo-rgb-oyuncu-kulakligi/detayEren Eryürekli2019-09-20 11:53:00Superman: Red Son'dan İlk Fotoğraf Geldi, Seslendiren Kadrosu Belli Olduhttps://oyungezer.com.tr/haber/superman-red-sondan-ilk-fotograf-geldi-seslendiren-kadrosu-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2019-09-20 11:30:00Steam'in 'Her Şey %80 İndirimli' Şakasına Epic'ten Karşılık Geldihttps://oyungezer.com.tr/haber/steamin-her-sey-80-indirimli-sakasina-epicten-karsilik-geldi/detayEser Güven2019-09-20 11:04:00Epic Games Store Çıldırdı; Bedavaya Tam 6 Batman Oyunu Birdenhttps://oyungezer.com.tr/haber/epic-games-store-cildirdi-bedavaya-tam-6-batman-oyunu-birden/detayEngin Vural2019-09-19 19:40:00