Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRMCU'nun Yeni Kötüsü Kang The Conqueror Kimdir?//oyungezer.com.tr/haber/mcunun-yeni-kotusu-kang-the-conqueror-kimdir/detayOğuz Erdoğan2020-09-20 13:30:00Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - İksir Rehberi//oyungezer.com.tr/haber/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-iksir-rehberi/detayEser Güven2020-09-20 12:30:00Rayman'in Yaratıcısı Michel Ancel, Oyun Dünyasını Bırakıyor//oyungezer.com.tr/haber/raymanin-yaraticisi-michel-ancel-oyun-dunyasini-birakiyor/detayEser Güven2020-09-18 17:00:00J.K. Rowling, Hogwarts Legacy'nin Senaryosuna Müdahil Olmayacak//oyungezer.com.tr/haber/jk-rowling-hogwarts-legacynin-senaryosuna-direkt-olarak-etki-etmeyecek/detayMert Gökhan2020-09-18 16:30:00PlayStation'ın Patronu Jim Ryan, Game Pass Gibi Abonelik Sistemlerine Karşı//oyungezer.com.tr/haber/playstationin-patronu-jim-ryan-game-pass-gibi-abonelik-sistemlerine-karsi/detayEser Güven2020-09-18 15:55:00Demon's Souls Remake'in Sahne Sahne Karşılaştırma Videosuna Bayılacaksınız//oyungezer.com.tr/haber/demons-souls-remakein-sahne-sahne-karsilastirma-videosuna-bayilacaksiniz/detayEser Güven2020-09-18 15:30:00Neil Patrick Harris, Matrix 4'ün Gidişatından Memnun//oyungezer.com.tr/haber/neil-patrick-harris-matrix-4un-gidisatindan-memnun/detayOğuz Erdoğan2020-09-18 15:04:00Civilization VI'nın Yeni Uygarlıklarından Olan Bizans'tan İlk Detaylar Geldi//oyungezer.com.tr/haber/civilization-vinin-yeni-uygarliklarindan-olan-bizanstan-ilk-detaylar-geldi/detayMert Gökhan2020-09-18 14:50:00A Total War Saga: Troy’un The Amazons Ek Paketi Önümüzdeki Hafta Çıkıyor//oyungezer.com.tr/haber/a-total-war-saga-troyun-the-amazons-ek-paketi-onumuzdeki-hafta-cikiyor/detayEngin Vural2020-09-18 14:23:00She-Hulk Dizisinin Başrolü Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/she-hulk-dizisinin-basrolu-belli-oldu/detayOğuz Erdoğan2020-09-18 14:00:00Disintegration'ın Çoklu Oyuncu Modunun Fişi Çekiliyor//oyungezer.com.tr/haber/disintegrationin-coklu-oyuncu-modunun-fisi-cekiliyor/detayMert Gökhan2020-09-18 13:40:00Taktik Mafya Oyunu Empire of Sin, Aralık Başında Çıkıyor//oyungezer.com.tr/haber/taktik-mafya-oyunu-empire-of-sin-aralik-basinda-cikiyor/detayEser Güven2020-09-18 13:10:00ABD'den Tencent Markalarına İnceleme!//oyungezer.com.tr/haber/abdden-tencent-markalarina-inceleme/detayMert Gökhan2020-09-18 12:50:00Raised By Wolves, 2. Sezon Onayını Aldı//oyungezer.com.tr/haber/raised-by-wolves-2-sezon-onayini-aldi/detayOğuz Erdoğan2020-09-18 12:23:00Shadowlands Öteki Dünyalar'ın Son Bölümü Revendreth Yayınlandı//oyungezer.com.tr/haber/shadowlands-oteki-dunyalarin-son-bolumu-revendreth-yayinlandi/detayEser Güven2020-09-18 12:00:00Epic Store'dan Güzel Sürpriz: FM 2020 ve Watch Dogs 2 Bedava//oyungezer.com.tr/haber/epic-storedan-guzel-surpriz-fm-2020-ve-watch-dogs-2-bedava/detayEngin Vural2020-09-18 11:40:00Uncharted Filminden Gelen Set Görüntüleri Nathan ve Sully'i Bir Arada Gösteriyor//oyungezer.com.tr/haber/uncharted-filminden-gelen-set-goruntuleri-nathan-ve-sullyi-bir-arada-gosteriyor/detayOğuz Erdoğan2020-09-18 11:15:00Crysis Remastered'ı En Üst Ayarda 4K/30 Çalıştırabilecek Bir Kart Yokmuş//oyungezer.com.tr/haber/crysis-remasteredi-en-ust-ayarda-4k30-calistirabilecek-bir-kart-yokmus/detayEser Güven2020-09-17 17:25:00Valorant'ın En Tehlikeli Silahı Operator'e Nerf Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/valorantin-en-tehlikeli-silahi-operatore-nerf-geliyor/detayMert Gökhan2020-09-17 17:00:00Amazon Prime'dan Sevindiren Açıklama, 7.99 TL'lik Fiyat Sabit Kalacak//oyungezer.com.tr/haber/amazon-primedan-sevindiren-aciklama-799-tllik-fiyat-sabit-kalacak/detayMert Gökhan2020-09-17 16:40:00Nintendo'nun Yeni Konsolu, 2100 Yılına Kadar Çıkmış Olacak!//oyungezer.com.tr/haber/nintendonun-yeni-konsolu-2100-yilina-kadar-cikmis-olacak/detayMert Gökhan2020-09-17 16:15:00Sony, Demon's Souls Remake PC'ye Gelmeyecek Diyor//oyungezer.com.tr/haber/sony-demons-souls-remake-pcye-gelmeyecek-diyor/detayEser Güven2020-09-17 15:54:00Left 4 Dead 2 Ölmedi, Hatta Devasa Bir Güncellemeye Kavuşuyor//oyungezer.com.tr/haber/left-4-dead-2-olmedi-hatta-devasa-bir-guncellemeye-kavusuyor/detayEser Güven2020-09-17 15:30:00Cyan, Myst Remake'i Resmi Olarak Duyurdu//oyungezer.com.tr/haber/cyan-myst-remakei-resmi-olarak-duyurdu/detayEser Güven2020-09-17 14:50:00Descent Reboot'un Başı Davalarla Dertte, İsmi Değişebilir//oyungezer.com.tr/haber/descent-rebootun-basi-davalarla-dertte-ismi-degisebilir/detayEser Güven2020-09-17 14:20:00