Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRBir Oyuncunun Annesi, Servet Değerindeki Oyun Koleksiyonunu Atmışhaber/bir-oyuncunun-annesi-servet-degerindeki-oyun-koleksiyonunu-atmis/detayEngin Vural2020-12-01 17:15:00PS5'in Yapamadığı PS2 Emülasyonunu Xbox Series Yapıyorhaber/ps5in-yapamadigi-ps2-emulasyonunu-xbox-series-yapiyor/detayEser Güven2020-12-01 16:50:00People Can Fly'ın Planları Arasında İki Yeni Oyun Daha Bulunuyorhaber/people-can-flyin-planlari-arasinda-iki-yeni-oyun-daha-bulunuyor/detayMert Gökhan2020-12-01 16:30:00Bu Crusader Kings 3 Modu İle Orta Dünya'daki Düzenleri Değiştirebilirsinizhaber/bu-crusader-kings-3-modu-ile-orta-dunyadaki-duzenleri-degistirebilirsiniz/detayMert Gökhan2020-12-01 16:04:00Cyberpunk 2077, World of Warcraft'la Birleşirsehaber/cyberpunk-2077-world-of-warcraftla-birlesirse/detayEser Güven2020-12-01 15:42:00Doom Eternal, 8 Aralık’ta Switch İçin Çıkıyorhaber/doom-eternal-8-aralikta-switch-icin-cikiyor/detayEngin Vural2020-12-01 15:20:00World of Warcraft Shadowlands - Bölgeler ve Covenant'larhaber/world-of-warcraft-shadowlands-bolgeler-ve-covenantlar/detayCan Arabacı2020-12-01 14:40:00Immortals Fenyx Rising – İnceleme Puanlarıhaber/immortals-fenyx-rising-inceleme-puanlari/detayEngin Vural2020-12-01 14:10:00Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Aruni'nin Hikayesi Paylaşıldıhaber/rainbow-six-siegein-yeni-operatoru-aruninin-hikayesi-paylasildi/detayMert Gökhan2020-12-01 13:50:00Brotherhood of Steel, Fallout 76'ya Teşrif Ettihaber/brotherhood-of-steel-fallout-76ya-tesrif-etti/detayEser Güven2020-12-01 13:25:00Disney+'nın Yeni Willow Dizisi Üç Oyuncuyla Anlaştıhaber/disneynin-yeni-willow-dizisi-uc-oyuncuyla-anlasti/detayOğuz Erdoğan2020-12-01 13:00:00The Game Awards'ta Silent Hills'in Gösterileceği Konuşuluyorhaber/the-game-awardsta-silent-hillsin-gosterilecegi-konusuluyor/detayEser Güven2020-12-01 12:40:00Aralık'ta Ne Oynasak?haber/aralık-ne-oynasak-2020/detayMert Gökhan2020-12-01 11:40:00Yeni Monster Hunter Reklamı Filmdeki Yaratıkları Tanıtıyorhaber/yeni-monster-hunter-reklami-filmdeki-yaratiklari-tanitiyor/detayOğuz Erdoğan2020-12-01 11:15:00Fırsatçılar PS5’ten Sonra Xbox Series X’e De El Attıhaber/firsatcilar-ps5ten-sonra-xbox-series-xe-de-el-atti/detayEngin Vural2020-11-30 17:10:00Apex Legends'ın 7. Sezonunun Favori Karakterleri Belli Olduhaber/apex-legendsin-7-sezonunun-favori-karakterleri-belli-oldu/detayMert Gökhan2020-11-30 16:50:00Bir Hayranın İsteği Üzerine Fallout 76'ya Tekerlekli Sandalye Eklendihaber/bir-hayranin-istegi-uzerine-fallout-76ya-tekerlekli-sandalye-eklendi/detayEser Güven2020-11-30 16:25:00Uri Geller Ve Pokemon Arasındaki Kavga Sona Erdihaber/uri-geller-ve-pokemon-arasindaki-kavga-sona-erdi/detayMert Gökhan2020-11-30 16:06:00Immortals Fenyx Rising'in Twitch Yayınları İzleyenlere Ödül Veriyorhaber/immortals-fenyx-risingin-twitch-yayinlari-izleyenlere-odul-veriyor/detayEser Güven2020-11-30 15:40:00Forza Horizon 5, Forza Motorsport'tan Önce Çıkabilirmişhaber/forza-horizon-5-forza-motorsporttan-once-cikabilirmis/detayEser Güven2020-11-30 15:06:00Futbolcu Temsilcileri, Football Manager Geliştiricilerine Rüşvet Teklif Etmişhaber/futbolcu-temsilcileri-football-manager-gelistiricilerine-rusvet-teklif-etmis/detayEngin Vural2020-11-30 14:36:00Control, Xbox Game Pass'e Geliyor Olabilir Mi?haber/control-xbox-game-passe-geliyor-olabilir-mi/detayMert Gökhan2020-11-30 14:09:00Yakuza Serisi 14 Milyon Satışı Geride Bıraktıhaber/yakuza-serisi-14-milyon-satisi-geride-birakti/detayEngin Vural2020-11-30 13:30:00Mechwarrior 5 De Cyberpunk 2077'den Kaçtıhaber/mechwarrior-5-de-cyberpunk-2077den-kacti/detayEser Güven2020-11-30 12:30:00Donanım İnceleme - LG UltraGear 4K 27GN950haber/donanim-inceleme-lg-ultragear-4k-27gn950/detayTuğbek Ölek2020-11-30 12:00:00