Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRTüm Zamanların En Korkunç Filmi - Evil Dead Hikayesi//oyungezer.com.tr/haber/tum-zamanlarin-en-korkunc-filmi-evil-dead-hikayesi/detayEmir Özdemir2022-05-22 12:00:00Evil Dead 5 Günde 500 Bin Satmayı Başardı//oyungezer.com.tr/haber/evil-dead-5-gunde-500-bin-satmayi-basardi/detayEser Güven2022-05-20 16:45:00eFootball 2022 Yeni Sezon İçin Dört Gün Çevrimdışı Kalacak//oyungezer.com.tr/haber/efootball-2022-yeni-sezon-icin-dort-gun-cevrimdisi-kalacak/detayOğuz Erdoğan2022-05-20 16:15:00The Witcher 3'ün Yeni Nesil Versiyonu Yıl Sonuna Doğru Çıkacak//oyungezer.com.tr/haber/the-witcher-3un-yeni-nesil-versiyonu-yil-sonuna-dogru-cikacak/detayEser Güven2022-05-20 15:45:00Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS: KC Grand Tournament 2022'nin Detayları Belli Oldu//oyungezer.com.tr/haber/yu-gi-oh-duel-links-kc-grand-tournament-2022nin-detaylari-belli-oldu/detayEser Güven2022-05-20 15:20:00Star Wars: KOTOR Remake'e Saber Interactive De Yardım Ediyor//oyungezer.com.tr/haber/star-wars-kotor-remakee-saber-interactive-de-yardim-ediyor/detayEser Güven2022-05-20 14:55:00Take-Two ve Zynga Pazartesi Günü Birleşiyor//oyungezer.com.tr/haber/take-two-ve-zynga-pazartesi-gunu-birlesiyor/detayEser Güven2022-05-20 14:30:00Frogwares, 'Rusya'ya İnat' Yeni Bir Oyun Geliştirdiğini Duyurdu//oyungezer.com.tr/haber/frogwares-rusyaya-inat-yeni-bir-oyun-gelistirdigini-duyurdu/detayEser Güven2022-05-20 14:06:00Stranger Things 4. Sezon Spoiler'larına Dikkat Edin//oyungezer.com.tr/haber/stranger-things-4-sezon-spoilerlarina-dikkat-edin/detayEser Güven2022-05-20 13:40:00SCS Oyunlarının Steam Fiyatları Bir Anda Katlandı//oyungezer.com.tr/haber/scs-oyunlarinin-steam-fiyatlari-bir-anda-katlandi/detayEser Güven2022-05-20 13:15:00Blizzard 25$ Değerindeki Hearthstone Kartını Nerfledi//oyungezer.com.tr/haber/blizzard-25-degerindeki-hearthstone-kartini-nerfledi/detayEser Güven2022-05-20 12:50:00CW'nin Gotham Knights Dizisinden Senaryo Özeti Paylaşıldı//oyungezer.com.tr/haber/cwnin-gotham-knights-dizisinden-senaryo-ozeti-paylasildi/detayOğuz Erdoğan2022-05-20 12:20:00World of Warcraft Dragonflight'ta Bizi Neler Bekliyor?//oyungezer.com.tr/haber/world-of-warcraft-dragonflightta-bizi-neler-bekliyor/detayCan Arabacı2022-05-20 12:00:00Paradox Oyunlarına Çok Yakında Zam Gelecek//oyungezer.com.tr/haber/paradox-oyunlarina-cok-yakinda-zam-gelecek/detayEser Güven2022-05-20 11:50:00Epic Games Store’un Sıradaki Ücretsiz Oyunu Borderlands 3!//oyungezer.com.tr/haber/epic-games-storeun-siradaki-ucretsiz-oyunu-borderlands-3/detayEngin Vural2022-05-20 11:15:00Disney+'ya Yeni Bir Daredevil Dizisi Geliyor!//oyungezer.com.tr/haber/disneyya-yeni-bir-daredevil-dizisi-geliyor/detayOğuz Erdoğan2022-05-20 00:59:00Eski Hearthstone Yapımcılarından Marvel Kart Oyunu Geliyor!//oyungezer.com.tr/haber/eski-hearthstone-yapimcilarindan-marvel-kart-oyunu-geliyor/detayOğuz Erdoğan2022-05-19 21:27:00Jason Schreier'ın 'Reset At' Kitabı Nihayet Türk Okurlarla Buluşuyor//oyungezer.com.tr/haber/jason-schreierin-reset-at-kitabi-nihayet-turk-okurlarla-bulusuyor/detayEser Güven2022-05-19 12:00:00Predator Helios 300 SpatialLabs Edition, Gözlüksüz 3D Deneyimini Getiriyor//oyungezer.com.tr/haber/predator-helios-300-spatiallabs-edition-gozluksuz-3d-deneyimini-getiriyor/detayEser Güven2022-05-19 11:00:00GreedFall 2: The Dying World Resmen Duyuruldu//oyungezer.com.tr/haber/greedfall-2-the-dying-world-resmen-duyuruldu/detayOğuz Erdoğan2022-05-18 22:14:00Bloober Team, Silent Hill 2 Remake İddialarını Yalanlamadı//oyungezer.com.tr/haber/bloober-team-silent-hill-2-remake-iddialarini-yalanlamadi/detayEser Güven2022-05-18 17:10:00Hellpoint: Blue Sun, Yeni Nesil Güncellemesiyle Birlikte Geliyor//oyungezer.com.tr/haber/hellpoint-blue-sun-yeni-nesil-guncellemesiyle-birlikte-geliyor/detayEser Güven2022-05-18 16:55:00Taika Waititi'nin Star Wars Filmi Sanılandan Daha Erken Gelebilir//oyungezer.com.tr/haber/taika-waititinin-star-wars-filmi-sanilandan-daha-erken-gelebilir/detayOğuz Erdoğan2022-05-18 16:38:00Microsoft Flight Simulator'ın Yeni Ücretsiz Güncellemesi Geldi//oyungezer.com.tr/haber/microsoft-flight-simulatorin-yeni-ucretsiz-guncellemesi-geldi/detayMert Gökhan2022-05-18 16:18:00Lucasfilm, Star Wars İçin Eski Karakterlere Yeni Yüzler Seçmeme Kararı Almış//oyungezer.com.tr/haber/lucasfilm-star-wars-icin-eski-karakterlere-yeni-yuzler-secmeme-karari-almis/detayOğuz Erdoğan2022-05-18 16:00:00