Oyungezer RSS//oyungezer.com.trOyungezer Online - Yerinde Duramayan Oyun Sitesitr-TRKapalı Betaya Başlayan Valorant, Twitch'in Zirvesine Kuruldu//oyungezer.com.tr/haber/kapali-betaya-baslayan-valorant-twitchin-zirvesine-kuruldu/detayEser Güven2020-04-07 16:11:00Donanım İnceleme - TP-Link Deco P9//oyungezer.com.tr/haber/donanim-inceleme-tp-link-deco-p9/detayTuğbek Ölek2020-04-07 15:41:00UFC'nin Patronu Gerçek Bir Mortal Kombat Turnuvası Planlıyor//oyungezer.com.tr/haber/ufcnin-patronu-dana-white-gercek-bir-mortal-kombat-turnuvasi-planliyor/detayMert Gökhan2020-04-07 15:18:00Mafia 2 ve 3 Definitive Edition Derecelendirme Listelerinde Göründü//oyungezer.com.tr/haber/mafia-2-ve-3-definitive-edition-derecelendirme-listelerinde-gorundu/detayEngin Vural2020-04-07 14:50:00Apex Legends'a Çapraz Platform Desteği Gelecek Mi?//oyungezer.com.tr/haber/apex-legendsa-capraz-platform-destegi-gelecek-mi/detayMert Gökhan2020-04-07 14:25:00Koei Tecmo, Dead or Alive 6'nın Son Kostüm DLC'sinden Örnekler Paylaştı//oyungezer.com.tr/haber/koei-tecmo-dead-or-alive-6nin-son-kostum-dlcsinden-ornekler-paylasti/detayEser Güven2020-04-07 14:02:00Resident Evil 8'in İsmi Resident Evil Village Olacakmış//oyungezer.com.tr/haber/resident-evil-8in-ismi-resident-evil-village-olacakmis/detayEser Güven2020-04-07 13:40:00Capcom, Yeni Resident Evil Oyunları İçin Anket Yapmaya Başladı//oyungezer.com.tr/haber/capcom-yeni-resident-evil-oyunu-icin-anket-yapmaya-basladi/detayMert Gökhan2020-04-07 13:13:00Quentin Tarantino, Neredeyse Bir Luke Cage Filmi Yapacakmış//oyungezer.com.tr/haber/quentin-tarantino-neredeyse-bir-luke-cage-filmi-yapacakmis/detayOğuz Erdoğan2020-04-07 12:50:00No Man's Sky'ın Sızdırılan Fragmanında Dev Mech'ler Var//oyungezer.com.tr/haber/no-mans-skyin-sizdirilan-fragmaninda-mechler-var/detayEser Güven2020-04-07 12:25:00Saints Row: The Third Remastered Duyuruldu//oyungezer.com.tr/haber/saints-row-the-third-remastered-duyuruldu/detayEngin Vural2020-04-07 12:00:00Valve, Yeni Artifact Kartlarına Çöp Adam Grafikleriyle Örnek Verdi//oyungezer.com.tr/haber/valve-yeni-artifact-kartlarina-cop-adam-grafikleriyle-ornek-verdi/detayEser Güven2020-04-07 11:36:00Steam'den Yeni Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Geldi//oyungezer.com.tr/haber/steamden-yeni-eszamanli-oyuncu-sayisi-rekoru-geldi/detayMert Gökhan2020-04-07 11:15:00Sony, The Last of Us 2'nin Sızdırılan Görüntülerini Sildiriyor//oyungezer.com.tr/haber/sony-the-last-of-us-2nin-sizdirilan-goruntulerini-sildiriyor/detayEser Güven2020-04-06 17:40:00Oyunlarda Corona Uyarıları Paylaşılmaya Başlandı//oyungezer.com.tr/haber/oyunlarda-corona-uyarilari-paylasilmaya-baslandi/detayEngin Vural2020-04-06 17:14:00GTA V'in Michael'ı Her GTA 6 Söylentisine İnanmayın Diyor//oyungezer.com.tr/haber/gta-vin-michaeli-her-gta-6-soylentisine-inanmayin-diyor/detayEser Güven2020-04-06 16:54:00Rocksmith Son DLC'sini Yayınladı, Ekip Artık Yeni Projeye Geçiyor//oyungezer.com.tr/haber/rocksmith-son-dlcsini-yayinladi-ekip-artik-yeni-projeye-geciyor/detayEser Güven2020-04-06 16:30:00Final Fantasy VII Remake - İnceleme Puanları//oyungezer.com.tr/haber/final-fantasy-vii-remake-inceleme-puanlari/detayEngin Vural2020-04-06 16:06:00Nolan North, Mark Wahlberg'ü Uncharted'daki Sully Rolüne Yakıştıramamış//oyungezer.com.tr/haber/nolan-north-mark-wahlbergun-uncharteddaki-sully-rolune-uygun-olmadigina-inaniyor/detayMert Gökhan2020-04-06 15:40:0088 Yaşındaki Animal Crossing Hayranı Yeni Konsoluna Kavuştu//oyungezer.com.tr/haber/88-yasindaki-animal-crossing-hayrani-yeni-konsoluna-kavustu/detayEser Güven2020-04-06 15:10:00Amazon Oyun Sektörüne Yüz Milyonlarca Dolar Ayırıyor//oyungezer.com.tr/haber/amazon-oyun-sektorune-yuz-milyonlarca-dolar-ayiriyor/detayEser Güven2020-04-06 14:45:00Ant-Man 3'ün Yeni Senaristi Rick and Morty'den!//oyungezer.com.tr/haber/ant-man-3un-yeni-senaristi-rick-and-mortyden/detayOğuz Erdoğan2020-04-06 14:22:00ADATA Ürünlerinde Sürpriz İndirim Başladı//oyungezer.com.tr/haber/adata-urunlerinde-surpriz-indirim-basladi/detayOGZ2020-04-06 14:00:00IGN, E3’ten Doğan Boşluğu ‘Summer of Gaming’ ile Dolduracak//oyungezer.com.tr/haber/ign-e3ten-dogan-boslugu-summer-of-gaming-ile-dolduracak/detayEngin Vural2020-04-06 13:36:00Söylentilere Göre Resident Evil 8, Gelecek Sene Yayınlanacak//oyungezer.com.tr/haber/soylentilere-gore-resident-evil-8-gelecek-sene-yayinlanacak/detayMert Gökhan2020-04-06 13:13:00