Temmuz Oyungezer'inden
Sıcak Notlar


Merhaba Oyungezer'in can okuru! Aylardır her yeni sayı duyurusunda küçük küçük notlarla içeride neler olduğunu anlatıyoruz sizlere ama içimizi sıkan kısımlara çok da girmemeye çalışıyoruz. Eh, bu köşeyi sizin keyfinizi kaçırmak için tutmadık, azıcık neşemiz var onu da bozmak bize kısmet olmasın istiyoruz. O yüzden uzun uzun değil ama bir cümleyle içimdekini bir atayım: Bu ekonomi, bu çalışma şartları bizi harbiden salladı, dağıtım ve matbaayla da işler şahane gitmiyor. Bir cümleye sığsın diye epey virgül kullandım değil mi? Evet ben de fark ettim orada mini bir çakallık yapmışım. Neyse...

Yaz boyu dijital kalmaya devam edeceğimizi geçen ay duyurmuştuk. Diğer dergiler birer birer raflara dönerken biz niye başka yolları zorluyoruz; sebebi yukarıda. Geçen ay bir de “siz ne kadar istiyorsanız o kadar ödeyin” modeline geçmiştik biliyorsunuz. Sonuçlardan memnunuz, “O sondaki sıfır fazla olmamış mı ya?!” dedirtenler de oldu, “Ben bir şey ödeyemedim ama teşekkür etmek istedim” diye mail atanlar da. Hepiniz cansınız. Bizimle olan her bir okura sevgiyle sarılıyoruz ve teşekkür ediyoruz. Dergimizi yaşatmaya devam etmek için işimizin başındayız (hâlâ evdeyiz, orası ayrı).

Son olarak, Temmuz sayısında da Haziran'da kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ne kadar ödemek istediğinize kendiniz karar verin, içinizden para ödemek gelmiyorsa fiyat kutucuğuna 0'ı basın, derginizi indirin, sorun yok. Eğer 12TL üstünde bir ödeme yapmayı tercih ederseniz geçen ay olduğu gibi sadece PDF'lere değil derginin iOS ve Android uygulamalarındaki versiyonlarına da erişiminiz olacak. Hepsi bir yana, en önemlisi sağlığınız... Sakın ha maskenizi takmadan kendinizi sokaklara atmayın. Gelecek ay da burada buluşalım :)

Satın Al 
Parolamı Unuttum