Oyungezer Eylül Sayısı Burada


Yeniden merhabalar sevgili Oyungezer okuru,

Malum, hem salgın hem de ekonomik şartlar nedeniyle birkaç aydır dergimizi yalnızca dijital olarak çıkartıyoruz. Aslında bu ay tekrar basılı dergiye geri dönmeyi planladığımızın müjdesini vermiştik ama süreçler tahmin ettiğimizden daha yavaş ilerledi ne yazık ki, bu ay da yalnızca dijitaliz. Basılı dergiye bir terslik olmazsa artık önümüzdeki sayıda döneceğiz.

Eylül sayımızı indirmek için aşağıdaki küçük formu doldurmanız yeterlidir. "Ne kadar ödemek istiyorsunuz?" kısmına istediğiniz rakamı yazabilirsiniz, size kalmış. Öyle uygun görürseniz 0 (sıfır) da yazabilirsiniz, hiç problem değil. Eğer 12 TL ve üstü bir ödeme yaparsanız dergiye Oyungezer uygulamasından da erişebileceğinizi not edelim.

İyi okumalar!

Not 1: Dergimizin önceki 5 dijital sayısına şu linkten ulaşabilirsiniz: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz

Not 2: Eğer aşağıdaki formu doldurmanıza rağmen linkler 5-10 dakika içinde mailinize ulaşmadıysa (Spam klasörünü de kontrol ettiyseniz) [email protected] adresine bir mail atın, hemen yardımcı olalım.

Satın Al 
Parolamı Unuttum