Atomic Heart’tan 22 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Bir de çıkış tarihi açıklansaydı…

Bu yılın beklenen ama çıkış yapıp yapmayacağı halen belirsiz olan oyunlarından birisi de Atomic Heart. Çıkış tarihi bir türlü ilan edilmeyen oyundan yeni bir video paylaşıldı, 22 dakikalık videoda oynanıştan bir kesit sunuluyor.

Atomic Heart'ta; karakterimizin yeteneklerini ve silahlarını geliştirebilecek, ‘loot & craft’ döngüsüne bu oyunda da girebileceğiz. Oyunda çözmemizi bekleyen bazı bulmacalar da olacak. Ama tabii esas merak uyandırabilecek yanı zaman zaman gerilimli zaman zaman da yüksek tempolu hikayesi ve aksiyonu olacak gibi görünüyor.

Görsel yönden aynı kategorideki oyunlarla benzer bir performans sunmayı hedeflediğini biliyoruz; oyunda ışın izleme teknolojisi destekleniyor. Hatta geçtiğimiz yıl PC oyuncuları için bir RTX teknoloji demosu da paylaşılmıştı. Hikaye ve oynanış kısmında da beklentileri karşılayabilirse, yılın kendinden bahsettiren oyunları arasına adını yazdırmaması için hiçbir sebep yok.

Geliştirici ekip Mundfish, o beklediğimiz duyuruyu bir türlü yapamadı. Dolayısıyla Atomic Heart'ın çıkış tarihini öğrenmek için bir süre daha beklemek durumundayız. 2021’i de pas geçmez umarım. Takipteyiz.

 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum