Castlevania 4. Sezon Fragmanı Nefes Kesiyor

Umarım finale yakışan bir sezon olur

Netflix'in en popüler animasyonlarından birisi olan Castlevania dördüncü sezonuyla birlikte ekranlara veda edecek. Haberin geçtiğimiz haftalarda gündeme gelmesiyle birlikte hayranlar hayal kırıklığına uğrasalar da şunu biliyoruz ki evren yaşamaya devam edecek. Dördüncü sezonun ardından aynı evrende yeni dizilerle birlikte bir süreklilik meydana gelecek. Castlevania'nın dördüncü sezonundan yayınlanan fragman ise finale dair beklentileri epey yükseltmeyi başardı.

Oyun uyarlamaları konusunda bir adım daha atmaya hazırlanan Netflix'i ilerleyen dönemlerde Devil May Cry ve Assassin's Creed gibi oyun serilerinin dizilerine de ev sahipliği yaparken göreceğiz. Tabii oyunlarını kemik kitlesinin bu dizilere gösterdiği ilgi izleyici sayılarında kendini belli ediyor. 

Öte yandan bu markalarla diziler sayesinde tanışacak insanlar da ilerleyen dönemlerde oyunlara ilgi göstermeye başlayacaktır. Bu sayede Netflix ile oyunların şirketleri arasında oldukça karlı bir ortaklık meydana gelmiş oldu. Çıkan işlerin kalitesi yüksek olduğu sürece bol bol oyun adaptasyonuna kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum. 

"Dracula'nın etkisi giderek büyürken Belmont ve Sypha dillere pelesenk olmuş vampiri diriltme planlarını araştıracak. Alucard'ın içerisindeki insanlığı bulma çatışması ise sürüyor." hikaye özetiyle paylaşılan dördüncü sezon fragmanı finale dair ipuçları da taşıyor. Dracula'nın şöhretiyle birlikte esas ekibin de hikayesinin son bulacağı final sezonu 13 Mayıs'ta yayınlanacak. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum