Lost Soul Aside’dan 18 Dakikalık Bir Oynanış Videosu Geldi

Uzun bir aranın ardından…

Lost Soul Aside’ı ilk defa bundan birkaç yıl önce, tek kişi tarafından geliştirilen bir oyun olarak duymuştuk. Sonrasında Sony’den oyuna destek geldi; Lost Soul Aside, China Hero Project grubundaki oyunlardan birisi oldu.

Normalde 2018 yılında çıkması planlanan oyun, sonrasında ertelemelerle bu yıla kadar sarktı. Acaba ertelendi mi, iptal mı oldu derken yayınlanan yeni video sayesinde en azından iptal edilen oyunlar listesine eklenmediğini görmüş olduk.

18 dakikalık oynanış videosu; bol renkli, bol aksiyonlu bir kapışma ile başlıyor. Karakterimizin yanında ufak bir ejderhaya benzeyen (kendisini ejderhaya benzeten de diyebiliriz) bir yaratık var ve bu yaratığın çatışma esnasında kılıç olup bize destek verdiğini görüyoruz. Hatta bu da yetmiyor sonraki bölümlerde yeri geliyor kaykay benzeri bir hal alıyor, yeri geliyor kanatlarımız oluveriyor, kendisiyle yaptığımız türlü türlü saldırı da cabası. İstediği biçimi alabilen bu yaratık, nedir necidir, bize neden yardım ediyor, bilemiyoruz tabii. Karakterimizin çarpıştı düşmanlar da çeşit çeşit. Videonun sonunda da bir boss savaşı görüyoruz.

Bing Yang, yine güzel bir video hazırlamış. Oyunun geliştirme süreci ne zaman bitecek bakalım.

 

YORUMLAR
Atlas Estrella
28 Nisan 2021 02:59

Bu oyunu tek bir kişi geliştiriyorsa ben de gider kendimi damdan aşağı atarım! Yok, bu biraz fazla oldu. Kendimi damda atmam da şey ederim... eee... şey... bir gün boyunca dondurma yemem! Bu oyunu bir kişi geliştiriyorsa, ben de gider bir gün boyunca kendimi vanilyalı dondurmadan mahrum bırakırım!

Parolamı Unuttum