Ratchet&Clank: Ayrı Dünyalar’ın Yeni Oynanış Videosu Yine Heveslendirdi

Çıksa da oynasak artık

PlayStation 5 için ilk duyurulan oyunlardan birisi de Insomniac Games tarafından geliştirilen Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar olmuştu. Gayet renkli, eğlenceli bir oyun olmasını bekliyoruz. Paylaşılan her bir bilgi, yayınlanan her bir video ile de bu bekleyişe heyecan katılıyor.

Dün gece Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar’a özel bir State of Play düzenlendi; 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Oyundaki kahramanlarımızdan, oyunun hikayesinden, çatışmalardan, boyutlar arasında geçişlerden güzel bir kesit sunuldu.

Ayrı Dünyalar, DualSense’in adaptif tetiklerinden istifade eden oyunlardan olacak, alternatif atış modları kullanılıyor; fragmanda da bunların bir kısmını görüyoruz zaten.

Daha önceki videoda da dikkat çeken bir özellik, yükleme sürelerinin neredeyse yok denilecek noktaya çekilmiş olması, bu videoda da özellikle vurgulanan detaylardan oldu. Kahramanlarımız neredeyse 1 saniye içinde yepyeni bir boyuta geçiş yapabiliyorlar. En ufak bir gecikme yaşamadan, akıcı bir oyun deneyimi yaşamak güzel olur elbette.

Grafikler güzel, oynanış zevkli duruyor. Haliyle bizler de 11 Haziran’ı takvimlerimize not ettik, Ratchet&Clank: Ayrı Dünyalar’ın çıkışını sabırsızlıkla bekliyoruz.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum