Starter Pack ile Hitman 3’ün Bazı Bölümlerini Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Oyunu satın almadan test etmek isteyenler için…

World of Assassination üçlemesini sonlandıran Hitman 3, olumlu değerlendirmeler almış, beğenilen bir oyun olmuştu. Oyun, yeni haritalar ve yeni görevlerle yoluna devam ediyor. Biraz kısa olduğuna ilişkin başlangıçta gelen eleştirileri de bu şekilde bertaraf etmeye çalışıyor.

Oyunun güzel yanlarından birisi de kendisinden önceki iki oyunun haritalarını da içermesi veya daha farklı bir ifadeyle o görevleri de oynamaya imkân vermesi. Oyunun yapısının tekrar tekrar oynamaya elverişli olduğunu da göz önünde bulundurunca, bunu eski görevlere dönmek için bir bahane olarak da değerlendirebilir bazı oyuncular. Yapımcı ekibin bu hamlesinin, yerinde bir hamle olduğunu söyleyebiliriz. Hem böylece üçlemenin tamamını da bir çatı altında toplamış oluyorlar.

IO Interactive’den gelen bir diğer güzel hamle ise, oyunun bazı bölümlerini ücretsiz olarak deneyimlememize imkân veren Starter Pack oldu. Oyunun bu versiyonuyla, 5 Nisan tarihine kadar Dubai görevi ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca, Starter Pack’in süresiz olarak ICA’ya erişim sağlayacağı, böylece üçlemenin başlangıcını dilediğimiz zaman deneyimleyebileceğimizi de ekliyorlar.

Starter Pack, şu anda PS Store, Microsoft Store ve Epic Games Store’dan indirilebilir durumda. Henüz Hitman 3’ü oynamamışsanız, siz de bir göz atabilirsiniz.

YORUMLAR
Mert
31 Mart 2021 16:12

Hitman (2016) çıktığında da ilk bölümü ücretsiz yapmışlardı, bu sayede şirketin kurtulduğunu bahsetmişlerdi bir NoClip videosunda. Hem bizim için hem onlar için güzel bir hareket bu. Keşke kalıcı olsaymış tabii. 

Parolamı Unuttum