The Last Of Us Dizisinden İlk Fragman Görücüye Çıktı

Al şu takırdayanı takırdayancıya götür...

Oyun uyarlamaları son dönemde yeniden popüler olmaya başladı. Geçmiş başarısızlıklardan ders alan stüdyolar artık çok daha ciddi bir şekilde yeni adaptasyonlar üzerinde çalışıyor. HBO'nun Last of Us dizisi de bu alanda zirve işlerden birisi olacak gibi gözüküyor. Bir süre boyunca diziye yaklaştığımızı sansak da HBO bizi merakla bekletmeyi başardı. Şimdi diziden ilk fragman görücüye çıktı ve bu yaklaşık 90 saniyelik teaser heyecanı daha da yükseltmeyi başardı.

Ellie ve Joel'in oyundan aşina olduğumuz macerasına bu kez ekran önünde oyun kumandasını bir kenara bırakarak tanıklık edeceğiz. 90 saniyelik görüntüler içerisinde oyundan aşina olduğumuz anlar da var. Daha fragmanın başında kanlı canlı bir takırdayan görmek ve duymak da insanı epey geriyor. Yanımızda çivi bombaları olmadan bu diziyi izlemek pek sağlıklı olmayacak! Çivi bombalarının mucidi Bill'i de gördüğümüz teaserdan sonra önce tam sürüm bir fragman sonra da dizinin kendisini görmeyi iple çekiyoruz. HBO'dan gelen son açıklamalara göre Last of Us dizisi 2023 yılında yayın hayatına başlayacak. 

YORUMLAR
biwaly
27 Eylül 2022 11:09

Aga oyun ve dizi umurumda değil ama o herifle kız hiiiiiiç uymamış. En azından herife tam sakal taksalarmış da karaktere benzeseymiş. Kız asıl çok alakasız. Hani zaten ilgilenmeyen ben bile uyumsuz oyuncuları kötü bulduysam kim bilir hayranları ne düşünüyordur. :)

doksanlariozleyenadam
26 Eylül 2022 23:33

dizi izlemem ama şunu izlerken tüylerim diken diken oldu

Parolamı Unuttum