Biomutant, Star Wars Gününü Bir Videoyla Kutladı

Kürklü kahramanlarımıza yol açalım

Bildiğimiz üzere 4 Mayıs Star Wars günü olarak kabul ediliyor; haliyle dört bir yanda “May the 4th be with you” mesajları görüp duruyoruz. Biomutant cephesinden de “May The Furrth” videosu geldi.

Kürklü kahramanımızın o muhteşem silahıyla (!) düşmanının üzerine atılıyor. Bir sonraki sahnede “güç” kullanıyor. Videonun en tatlı sahnesi yavruyla ebeveyninin sarılma sahnesi diyebiliriz herhalde. Usta Yoda’ya da Anakin’in pod yarışlarına da göndermeler var. Özetle, Star Wars temasına çok uygun düşen bir video olmuş.

BioMutant, açık dünya bir RYO. Kıyamet sonrası dünyada kung fu yapan hayvanlarla dolu bir macera bizleri bekliyor. Oyunun kendine has çatışma sisteminde gerek yakın dövüş tekniklerini gerek ateşli silahları gerekse kahramanlarımızın mutant özelliklerini kullanabileceğiz. Experiment 101, yakın dövüşte oyunculara maksimum özgürlüğü ve esnekliği sunacak bir sistem geliştirdiklerini söylüyor.

Oyunda, karakterimizin genetik yapısını yeniden kodlamamız ve bu sayede görünümü ile oynanış stilini değiştirmemiz mümkün olacak. Silahlarımızı da modifiye edebilecek, çeşitli parçaları birleştirip yeni silahlar ortaya çıkarabileceğiz.

Biomutant ile buluşmamıza çok az kaldı, 25 Mayıs’ta çıkış yapıyor. Yıllardır bekliyoruz, artık gelsin de oynayalım, öyle değil mi?

 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum