E-Spor Dünyayı Nasıl Değiştirecek? - Tuğbek Ölek TEDxReset Konuşması

Gelişen teknoloji spora, ve oyunlara bakış açımızı değiştiriyor.

1996’dan bu yana oyun sektöründe girişimci, iletişimci ve sıkı bir oyuncu olan, Setimedia’nın kurucusu olarak oyun basını ve e-sporun Türkiye'deki yolculuğunda ilk gününden itibaren kilit roller üstlenen Tuğbek Ölek, 20 yıllık Espor deneyimini bir TEDx konuşmasına sığdırmaya çalıştı.

Başa dön
YORUMLAR
DanteXE
2 Haziran 2019 17:57

Tuğbek bey kendi konuşmasında kendi cevabını baştan vererek bitirmiş durumda, devamını izlemeye gerek yok. ''E-Spora aşina değilseniz'' oyun oynayan insanlar olarak bizler bile e-spora aşina değiliz ve olmayacağız. Kimse e-sporu umursamıyor. Sal gitsin. Ayrıca kimse oturupta ''e-spor'' adı altında etkinlik izlemiyor. E-Sporu bütün olarak ele almak bildiğin saçmalık. CS GO turnuvarsı oturur izlerim ama asla PUBG falan izlemem diyen adamı kimse e-spor izleyicisi olarak reklam yapamaz. Adam o oyunu umursuyor, e-sporu değil.

DanteXE
2 Haziran 2019 17:50

[Bu yorum kullanıcı tarafından silinmiştir]

Bromdr
2 Haziran 2019 15:49

Bu gereksiz şahsı da çıkarıp sözde espor ve oyun bilgisiyle konuşma yaptırdığına göre TEDx'i pek ciddiye almamak gerek artık.

DanteXE
Bromdr
2 Haziran 2019 17:51

Keşke bu tür şeylerde oyun medyası değil de gerçek oyuncuları çıkartsalar. Oyun medyasının varolmasının sebebi zaten balta sap olayı.


Parolamı Unuttum