PS Plus Nisan 2021 Oyunları Belli Oldu

Oddworld: Soulstorm, Days Gone ve Zombie Army 4

Sony, PS Plus abonelerine Nisan ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Oddworld: Soulstorm’un çıkışında ücretsiz olarak sunulacağını biliyorduk; yanına bol zombili iki oyun da alıp gelmiş, bu ayın diğer iki oyunu da Days Gone ve Zombie Army 4: Dead War oldular.

Days Gone, zaten PS5 sahiplerine PS Collection içerisinde ücretsiz olarak sunulmuştu, şimdi tüm PS Plus aboneleri bundan yararlanmış olacak. Bu zombiler beni kesmedi diyen olur mu bilmem ama listenin ikinci üyesi de Zombie Army 4: Dead War; 1940lar Avrupasında zombileri haklayıp insanlığı bu büyük felaketten korumaya çalıştığınız bir oyun.

Benim için listenin en ilgi çekici oyunu elbette Oddworld: Soulstorm; eski dostumuz Abe ile bir kez daha buluşmayı dört gözle bekliyorum :)

Bu ayın oyunları 6 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak. Bunlar haricinde Play At Home kapsamında 9 oyun verildiğini ve bu listeye Nisan ayı içerisinde Horizon: Zero Dawn’ın da ekleneceğini hatırlatmış olalım. Uzun lafın kısası, dolu dolu bir ay bizleri bekliyor.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum