PS4 Oyunlarından Erica, 25 Mayıs’ta PC’ye Geliyor

Önce iOS'a transfer oldu, şimdi sıra PC'de

Flavourworks tarafından geliştirilen Erica, 2 yıl kadar önce PS4 için çıkış yapmış; bu Ocak ayında da iOS’a gelmişti. Yapılan son duyuruyla birlikte yeni bir platforma doğru yelken açacağını, önümüzdeki ay PC’ye geleceğini öğrenmiş olduk.

Erica, FMV (full motion video) tarzı oyunlardan birisi; bir başka ifadeyle interaktif film de diyebiliriz. Oyuna da adını veren kahramanımız Erica, babasının cinayetini aydınlatmaya, katili bulmaya çalışıyor. Bu tarz oyunlarda standart olduğu üzere, yaptığınız tercihler gidişatı değiştirip farklı sonlarla karşı karşıya bırakıyor sizleri.

Eğer bu tarz oyunlar ilginizi çekiyorsa, oyunun Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz. Henüz ön siparişe açılmadı, Türkiye fiyatını bilemiyoruz. Ama yurtdışı fiyatının 10$ civarında olması bekleniyor, buradan hareketle bizim için de makul bir fiyatın geçerli olabileceğini düşünüyorum. Öyle olup olmadığını 25 Mayıs'ta hep beraber göreceğiz.

YORUMLAR
Atlas Estrella
7 Nisan 2021 19:35

Muhteşem bir oyun, yalnız çok kısa, tadı damağımızda kaldı. İkinci kez mi oynasam acep? İlk oynayışımda hep "pozitif" kararlar almıştım. İkincisinde de farklı bir son görmek için "negatif" kararlar alırım artık!

Parolamı Unuttum