Resident Evil Village’tan 5 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Elbette Leydi Dimitrescu da var

Resident Evil Village için gerisayımda artık son 1 aya girmek üzereyiz. Bu yılın ses getiren yapımcılarından birisi olmak için geliyor, bunu başarabilecek mi, hep birlikte göreceğiz. Ama öncesinde ufak ufak paylaşılmaya başlanan oynanış videolarıyla, bizi nelerin beklediği konusunda ufak ufak ısınma turlarına başlamış oluyoruz.

IGN tarafından paylaşılan 5 dakikalık PS4 Pro oynanış videosunda; Leydi Dimitrescu’nun şatosuna giriyor, mahzenlerinde dolanıyor, ne oldukları belirsiz düşmanları hakladıktan sonra Leydi Dimitrescu’nun Rahibe Miranda ile yaptığı telefon görüşmesine kulak misafiri oluyoruz. Hani şu daha önce tanıtımlardan aşina olduğumuz, Leydi'nin Rahibe Miranda'ya kahramanımız Ethan Winters’ın Heisenberg’ün elinden kaçtığını, şatosunda olduğunu, kızlarının başına bir miktar iş açtığını ve onu bulduğu vakit hesabını soracağını söylediği telefon görüşmesi; tabii bir de o meşhur seremoniden bahsettiği. Bu seremoninin oyunun hikayesinde önemli bir yer tutacağı tahmin ediliyor.

Resident Evil Village’ın görsel yönden başarılı bir performans sergileyeceği konusunda zaten pek bir şüphe yok, video da bunu teyit ediyor. Oynanış kısmındaysa öyle büyük bir değişim olmayacak gibi, tabii belli olmaz, bizi şaşırtabilirler de.

Resident Evil Village; 7 Mayıs’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series için çıkış yapacak. Adını Resident Evil serisinin klasikleri arasına yazdırıp yazdırmayacağını çok yakında hep birlikte göreceğiz.

YORUMLAR
creepylord
6 Nisan 2021 12:52

Kadın aynadan ilk anda bildiğin bize bakıyor lan!? Görmemezlikten mi geliyor acaba hain?

GwynBleidd
creepylord
6 Nisan 2021 14:56

Bu seni creepy mi hissettirdi?

creepylord
GwynBleidd
20 Nisan 2021 10:45

ühffss aynen hocam.


doksanlariozleyenadam
5 Nisan 2021 12:49

nasılsa bu fiyatla oynayamayacağız en azından ben

Parolamı Unuttum