Test Drive Unlimited Solar Crown’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Çıkış tarihi halen belirsiz

Test Drive serisinin yeni halkası Test Drive Unlimited Solar Crown, bir aksilik olmazsa bu yıl yarış severlerle buluşacak. Bizlere açık dünya bir yarış oyunu deneyimi yaşatacak olan Solar Crown için yayınlanan fragmanla oyuna hızlı bir ilk bakış atma fırsatı buluyoruz.

Aslında sadece 1 dakikalık bir fragman paylaşılmış, ama bu kadarından bile bazı detayları çıkarmak mümkün. Fragmanın hemen başında karakterimizin gayet lüks araçlara ait anahtarlardan birisini seçtiğini görüyoruz; daha önceden açıklanan Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge ve Bugatti'nin yanında Mercedes, Audi, Bentley, Aston Martin, Land Rover gibi markaların da oyunda yer aldıkları görülebiliyor. Fragmana adını veren “Head to Head” yarış da zaten bir Range Rover SVR ile Aston Marrin DB11 arasında geçiyor. Yarış oyunlarının olmazsa olmazı araç modifiye seçenekleri elbette bu oyunda da bulunacak.

Kadın ve erkek karakter seçilebileceği de söylemek mümkün. Ayrıca karakterlerimizi nasıl özelleştirebileceğimize dair bazı işaretler de görüyoruz. Fragmanda bir casino sahnesine de yer verilmiş. Dolayısıyla, kazandığınız ne kadar para varsa bir çırpıda elinizden uçabilir :) Hatta aracınızı da masaya koymanız mümkün.

Fragmanın sonunda da oyunun çıkacağı platformlar PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch ve PC şeklinde sıralanmış durumda. Fragman biterken oyuna dair paylaşımların devamının Temmuz 2021’de geleceği de ilan ediliyor. Herhalde çıkış tarihini öğrenebilmek için Temmuz’a kadar beklememiz gerekecek. Ne diyelim; geç olsun güç olmasın.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum