The Last Of Us Dizisinden İlk Görüntüler Paylaşıldı

Dikkat takırdayan çıkabilir

Warner Bros/HBO cephesinde epey hareketli bir dönem yaşanıyor. Şirketin aldığı kararlar yanı sıra yeni yayın döneminin Game of Thrones yan dizisi House of the Dragon ile birlikte başlaması HBO'yu bir anda atağa kaldırdı. Dün gece saatlerinde yeni takvimi gösteren şahane bir video yayınlayan HBO Max ilk defa The Last of Us dizisinden de kısa bir video paylaştı ve hayranlar adeta çılgına döndü.

Sony'nin PlayStation oyunlarını ekrana taşıma projesinin mihenk taşlarından birisi olan Last of Us dizisinden paylaşılan ilk videoda Ellie ve Joel'in konuşmasının yanı sıra çok kısa süreliğine bir takırdayan da gördük. Ayrıca Nick Offerman'ın canlandırdığı Bill karakteri de görücüye çıktı. The Last of Us'ın yanı sıra The Idol, Succession ve The White Lotus gibi içerikler de yeni yayın takvimi videosunda öne çıkmayı başardı.

Last of Us için önümüzdeki yıl ibaresini kullanan yayın servisi halen net bir tarih açıklamadı. Ancak gelen bilgilere göre dizinin 2023'ün ilk çeyreğinde yayın hayatına başlaması bekleniyor. Şimdi artık bu minicik teaser ile birlikte kelli felli bir fragman beklemek için daha güzel sebeplerimiz var. Umarım bir sonraki fragman ile birlikte yayın tarihine de resmen kavuşmuş oluruz. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum