The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan Ana Fragman Yayımlandı!

Elf gözler güzel şeyler görmek istiyor

Amazon'un devasa bir bütçe ayırdığı Lord of the Rings dizisi The Rings of Power'dan ana fragman nihayet görücüye çıktı. Daha önce Prime Video üzerinden fragmanın fragmanını paylaşan yayın servisi bu kez iki dakika otuz saniye uzunluğunda yepyeni görüntülerle hayranların karşısına çıktı. 

Yüzükleri Efendisi Dünyası'nın geçmişine doğru bir yolculuğa çıkacağımız dizi beraberinde bolca tartışmayı da getirdi. Özellikle oyuncu tercihleri ve karakterler dizi duyurulduğundan beri sosyal medyada hayranlar tarafından tartışılıyor. Tabii şu ana kadar diziden çok net görüntüler görmemiştik.

Bu ana fragman ile birlikte en azından görsel anlamda elimizde ciddi veriler oluşmaya başladı. Hikayenin gidişatıyla ilgili net konuşmak için bana göre biraz daha erken. Zaten sadece fragmanlardan da bu kadar kıyamet koparmak biraz abartı gibi geliyor. 2 Eylül günü Amazon Prime Video'da yayın hayatına başlayacak olan The Rings of Power umarım daha önceki hatalardan ders çıkarabilir de bu muhteşem evrenin tadına varıp, tartışmalardan uzak bir şekilde keyif alabiliriz. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum