Rise of Ragnarok - Asunder iOS ve Android İçin Çıktı

Yeni fantastik MMORPG, artık iTunes ve Play Store'da.

Mistik diyarlarda macera peşinde koştuğumuz fantastik bir MMOPRG olan Rise of Ragnorok - Asunder mobil platformlarda resmi çıkışını yaptı. Oyunda Suikastçi, Savaşçı, Rahip, Kolcu ve Büyücü adında beş farklı sınıf bulunuyor ve hem PvP hem de PvE seçenekleri mevcut.

Başka oyuncularla ve arkadaşlarımıza karşı küçük, arena tarzı mekanlarda kapışabiliyoruz. Yine büyük çaplı MOBA savaşları da oyunun temel çarpışma alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. PvE içinse üç farklı baskın bölümü var ve burada güçlü oyun sonu canavarlarını dize getirmeye çalışıyoruz. Tabii her başarının da kendine has ganimet tabanlı bir ödüllendirmesi var. Yoldaş hayvanlarımızla ve parti arkadaşlarımızla birlikte büyük savaşlara katılabilir, Ruh Ekipmanı sistemiyle de avantaj kazanıp oyun tarzımıza seviye atlatabiliyoruz.

Büyük Mısır Piramitleri’nden Olimpus Dağı’nın yamaçlarına kadar farklı mekanlarda maceralara atılabiliyoruz. Bölgeler gerçeklerini aratmıyor ve aradaki en nihai fark zırhımızı kuşanıp ilahi gücümüzle buralarda mevzu arayabiliyoruz. 

Rise of Ragnarok - Asunder'ı Google Play Store'dan veya iTunes Store'dan indirebilirsiniz sevgili Oyungezerler.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum