Batman and Superman: Battle Of The Super Sons'un İlk Fragmanı Yayımlandı

Bully Damian görmeyi çok seviyorum

DC'nin en başarılı olduğu alanlardan birisi şüphesiz animasyon filmler. Uzun yıllardır animasyon kısmında epey kaliteli filmler izledik. Bunlardan bir yenisi daha yolda. Bu kez lokomotif karakterler Batman ve Superman yerlerini oğullarına bırakıyor. Batman and Superman: Battle of the Super Sons ile birlikte Damian Wayne/Robin & Jonathan Kent/Superboy takımını izleyeceğiz.

Filmden yayımlanan ilk fragman ile birlikte bizim genç ekibin baş düşmanını da görmüş olduk. Starro'nun işgal ettiği bir dünyada Batman ve Superman dahil olmak üzere herkesin uzaylı bir deniz yıldızı tarafından kontrol altında olması daha önce de alıştığımız bir senaryo. Yine Damian Wayne önderliğinde süper kahraman çırakları ustalarını ve beraberinde tüm dünyayı kurtaracak gibi gözüküyor.

Jonathan Kent'in ilk kez Batcave'i görme anları ise çoğu DC hayranı için epey empati kurulabilir bir nokta. Ancak Damian'ın tavırları beni benden almayı başardı. Super olsun, olmasın Damian'ın gazabından kimse kaçamaz. Tabii bu tavırların altını babasından aldığı yeteneklerle de doldurduğu için muhtemelen Damian Wayne yine dünyanın kurtulmasında başrolde olacaktır. Önümüzdeki güz dönemi yayınlanacak olan Battle of the Super Sons, DC animasyonları sevenler için epey eğlenceli anlar vaat ediyor. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum