Black Panther: Wakanda Forever'dan Resmi Fragman Yayımlandı

En azından Namor uçuyor

Chadwick Boseman'ın aramızdan ayrılmasının ardından Marvel Sinematik Evreni, yeni bir Kral T'Challa seçmeyerek Boseman'ın hatırasını onurlandırdı. Ancak Wakanda'nın bizlere anlatacak çok daha fazla hikayesi var ve Black Panther'ın devam filmi T'Challa'nın mirasını onurlandırmaya hazırlanıyor. İşin Wakanda kısmında MCU'ya güvenim tam ancak Namor kısmı bence halen büyük bir muallak. Filmden gelen resmi fragman da yeni nesil MCU usulü Namor'u biraz daha net gösteriyor.

Artık bildiğimiz gibi MCU'nun Namor adaptasyonu temellerini Atlantis'ten almayacak. Aztek kökenli bir Namor izleyeceğiz. Memleketi de Talocan olacak.

Ancak tüm bu değişimler en azından Namor'dan bir klasik özelliğini alıp götürememiş; Ulu Kral'ın ayaklarında halen kanatlar var ve pır pır uçabiliyor! Namor'un bu detayının yanı sıra Riri'nin Ironheart olarak da ön plana çıkacağı birkaç sekans olacağı aşikar. Tabii asıl ön plana çıkacak isim ise Shuri olacak, nur topu gibi yepyeni bir Kara Panter'e sahibiz. Bakalım Shuri ve arkasındaki Wakanda halkı Talocanlar ile nasıl bir mücadele içerisinde olacaklar? 11 Kasım günü tüm bu soruların cevabını bulacağız. 
 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum