Necromunda: Hired Gun’ın Oynanış Videosunda Başrolümüz Autopistol

Warhammer evrenine dönüş zamanı

Warhammer 40.000 evreninde geçen tek kişilik birinci şahıs nişancı oyunu Necromunda: Hired Gun; çıkış için artık son aylarını tüketiyor. Focus Home Interactive, yeni bir oynanış videosu paylaşarak bu bekleyişe biraz renk katmak istemiş.

Bu seferki videonun başrolünde oyundaki silahlardan autopistol yer alıyor. Kısacık videoda bile kendisinin ne kadar etkili bir silah olabileceğini görüyoruz.

Hired Gun’da, adının da çağrıştırdığı üzere kelle avcılığı yapacak, topladığımız ödüllerle karakterimizi, silahlarımızı geliştirebileceğiz. Silahlar için uçsuz bucaksız bir özelleştirme ve geliştirme havuzu sunulacağı söyleniyor. Zaten videoda da aynı silahın farklı biçimlerde karşımıza çıktığı dikkatinizi çekmiştir. Oyunda bu değişiklikleri sık sık yapacağımız anlaşılıyor.

Bu yılın başarılı indie yapımlarından birisi olmaya aday Necromunda: Hired Gun ile buluşmamıza 2 aylık bir süre kaldı; 1 Haziran’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series için çıkış yapacak. Tanıtımlarda göründüğü kadar ilgi çekici olabilecek mi bakalım.

YORUMLAR
Srinelli
31 Mart 2021 09:38

warhammer evrenine donus zamani mi.  adamlarin her oyun turunde oyunlari var. resmen domine ettiler varliklariyla. ben gormekten biktim. uzaktan gordugum kadariyla tarzini, dunyasini bir turlu sevemedigim, abartili ve hic mantikli bulmadigim karakter tasarimlariyla hep itici buldugum, kendi paradigmalarinda bile celistigini dusundugum warhammer evreninden hic cikamadik ki donus yapalim.

Parolamı Unuttum