NieR: Replicant’tan Oynanış Videoları Paylaşılmaya Başlandı

Çıkışına 1 aydan az bir süre kala, ilk izlenimler gelmeye başladı

NieR: Replicant, hiç şüphesiz bu yılın çok beklenen oyunlarından birisi. Kendisiyle önümüzdeki ay buluşacağız. İlk NieR oyunun bu yenilenmiş hali, oyun basınından ve oyun severlerden nasıl tepkiler alacak, merakla bekliyoruz.

Her ne kadar çıkışına daha 1 ay kadar bir süre olsa da yurtdışında bazı medya kuruluşları oyuna bir göz atma ve ilk izlenimlerini paylaşma şansına kavuşmuş durumdalar. Bu izlenimlerle birlikte oynanış videoları da gelmeye başladı tabii.

Gerek videolarda gördüklerimizden gerek incelemelerden çıkarılabilecek bir sonuç, grafiklerde ve oynanışta beklentileri karşılayabilecek düzeyde bir güncellemeye gidildiği, ama bununla yetinilmeyip oyunu daha iyi bir hale getirecek dokunuşlar da yapıldığı yönünde. Tabii, net bir şey söylemek için henüz erken; ama ilk izlenimlerin genel itibariyle olumlu olmasından hareketle, beklentileri karşılama potansiyeli bulunduğunu söyleyebiliriz.

NieR: Replicant ver.1.22474487139… (bir kez daha sorayım, böyle bir isme ne gerek vardı?) 23 Nisan’da oyun severlerle buluşacak. Merakla bekliyoruz, çok yakından takipteyiz.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum