Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster’ın Yeni Fragmanı Tercihler Üzerine

Nasıl bir dünya kurmak isterdiniz?

Shin Megami Tensei III Noctrune HD Remaster, önümüzdeki ayın en önemli oyunlarından, bu yılın da en önemli yeniden yapımlarından olmaya aday. Persona 5’in yaptığı gibi seriyi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için bir kapı aralayabilecek, bu konuda Shin Megami Tensei V’e destek olabilecek mi, hep birlikte göreceğiz. Ama o zamana kadar fragmanlarla idare ediyoruz.

By seferki fragman ‘Factions & Choices’ başlığıyla paylaşılmış; oyunda tercih edebileceğimiz yollara işaret ediliyor. Oyundaki fraksiyonlar olarak adlandırılabileceğimiz farklı dünya görüşlerinden birisin seçecek ve bu fraksiyonun inanış sistemine uygun bir şekilde yeni bir dünya oluşturmaya çalışacağız. Fragmanda da gördüğümüz gibi Yosuga, Chiaki Hayasaka, Isamu Nitta ve Hikawa bu yeni dünyayı nasıl kurabileceğimize ilişkin farklı yaklaşımlara sahipler ve biz de bunlardan birisi tercih edeceğiz.

Bu arada oyunun PC versiyonuyla ilgili olarak da yeni bir bilgi bulunuyor. RPG Site yazarlarından Josh Torres, Twitter’da yaptığı paylaşımda, oyunun PC versiyonunu deneme şansı bulduğunu ve oyunda 30 FPS kilidi olduğunu söylüyor.

SMT III Noctrune HD Remaster, 25 Mayıs’ta oyun severlerle buluşacak. Oyunun Deluxe versiyonunu alanlar 4 gün erken erişim imkanına sahip olacaklar. Beklenildiği gibi başarılı bir yeniden yapım olabilecek mi bakalım.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum