Advertisement

#199

- Haziran

Kapak

Hades II / Senua's Saga: Hellblade II

İnceleme

Animal Well, Cryptmaster, Diablo IV: Season of Loot Reborn (UPDT), Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT, Hades II (Erken Erişim), Little Kitty Big City, Senua's Saga: Hellblade II, Songs of Conquest, The Rogue Prince of Persia (Erken Erişim)

Öninceleme

Assassin's Creed: Shadows, The Alters, Marvel Rivals (Kapalı Alfa)

Dosya

Kristal Piksel Ödülleri

Oyungezer'in 200'e 1 kala sayısından hepinize merhabalar! Yeni sayımız alışmış olduğunuz üzere yine dopdolu, yine rengarenk, yine çok eğlenceli.

Bu ay bir tarafta erken erişime girdiği gibi ortalığı kasıp kavuran Hades 2, diğer tarafta yıllardır beklenen Senua's Saga olunca hangisini kapak yapacağımıza bir türlü karar veremedik. Sonunda Aygen "alın o zaman size iki kapak!" diyerek birbirinden tamamen farklı ama bir o kadar güzel kapaklarla karşımıza çıkıverdi. Hangisini isterseniz (hatta dilerseniz ikisini birden) indirebilirsiniz.

İnceleme sayfalarımızda Ghost of Tsushima's Director's Cut, Animal Well, The Rogue Prince of Persia, Cryptmaster, Pine Hearts, Little Kitty Big City, Songs of Conquest, V Rising ve daha neler neler sizi bekliyor.

Portalıyla, Meddyasıyla, Data ve Pikseliyle yeni sayımıza hoş geldiniz!

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyorsanız aradığınız adres şurası: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz/

Bütün sayılarımızın olduğu dijital arşive erişmek isterseniz de şuradan sene sene topluca ya da tek tek indirebilirsiniz: //oyungezer.com.tr/haber/dijital-oyungezer-dergisi-arsivi/

İyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum