Battlefield V'in Açık Beta Tarihleri Duyuruldu - Gamescom 2018

NVIDIA RTX ile oyun bambaşka gözüküyor yahu!

Kapalı betaların ardından Battlefield V sonunda görücüye çıkıyor efendim. DICE'tan gelen Gamescom duyurusuyla birlikte Battlefield V'in açık betası için tarihler verildi. Duyuruya göre oyunu ön sipariş ile temin edenler 4 Eylül'den itibaren oynayabilecekler. Geri kalan oyuncularsa açık betayı tecrübe etmek için 6 Eylül'ü beklemek zorundalar. Açık beta PC (Origin), PS4 ve Xbox One'da oynanabilir olacak.

Açık betada Rotterdam ve Arctic Fjord haritaları yer alacak. Rotterdam'da sadece Conquest modunu oynayabileceğiz. Arctic Fjord haritasındaysa oyunun yeni modu (ve benim şahsen bir hayli keyif aldığım) Grand Operations da açık olacak.

Ek olarak NVIDIA'nın yeni ekran kartlarını ve RTX teknolojisini gösterdiği Gamescom sunumunda bir de Battlefield V fragmanı yayımlandı. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere yeni 20 serisi ekran kartlarıyla hazırlanan bu fragman sadece PC oyuncuları için bir anlam taşıyor. Konsol oyuncuları ise muhtemelen fragmanı izledikten sonra biraz iç geçirebilirler. Her platformun kendine has güzellikleri var tabii. 

PC'de grafik kalitesini ve optimizasyonunu en başarılı şekilde yerine getiren firmalardan biri DICE ve yeni RTX teknolojisiyle neler başarabileceklerini birinci elden test etmek için sabırsızlanıyorum Oyungezerler. 

Battlefield V, 19 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun Deluxe Sürümü'nü ön sipariş ile temin edenlerse 16 Ekim'den itibaren BF V maceralarına atılabilecek. Origin Access üyesiyseniz oyunu 11 Ekim'den itibaren oynayabileceksiniz.

Oyunu, Türk Telekom faturanıza 12 ay taksit ile, Playstore'dan satın alabilirsiniz.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum