Darksiders 3’ün İlk Ek Paketi The Crucible Satışa Sunuldu

Darksiders 3'te The Crucible'ı ziyaret vakti...

Darksiders 3, incelemelerde ve oyuncu değerlendirmelerinde çok yüksek puanlar alamasa da satış rakamlarıyla THQ Nordic'in beklentilerini karşılaşmış durumda. THQ cephesinden gelen açıklamalar, serinin firma için önemli bir marka olarak kalmaya devam edeceği yönünde.

Ulaştığı satış rakamıyla, maliyetlerini karşılayan Darksiders 3 için artık kâra geçme zamanı denilebilir. Bunun için atılan adımlardan birisi de ek paketler olacak gibi görünüyor -ki daha önce bunun ile ilgili bir haber de çıkmış ve iki ek paketin planlandığı bilgisi paylaşılmıştı. Nitekim bunlardan ilki, The Crucible, satışa sunuldu. Ek paket için bir de tanıtım videosu paylaşıldı:

Videoda da görüldüğü üzere The Crucible'ın patronu Targon ile tanışacağız. Darksiders 2'de The Crucible'ı yöneten Kargon'un kardeşi oluyormuş kendileri.

Ek pakette, dalga dalga gelen düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışacağımız bir meydan okuma modu yer alacak. Yeni zırh setleri, geliştirmeler, nadir materyaller ve silahlar da geliyor ek paket ile birlikte.

Darksiders 3 The Crucible, Epic Games Store'da 13,99 TL Steam'de 34 TL etiketle satışa sunulmuş durumda. Konsol cephesine baktığımızda ise PS4 fiyatının 31 TL, Xbox One fiyatının 33,40 TL olduğunu görüyoruz.

Bakalım ek paket ile ilgili oyuncu geri dönüşleri nasıl olacak. Takipteyiz.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum