Death Stranding Çakması Oyunlar Türemeye Başladı Bile

Ha Death, ha Deadly

Death Stranding'in çıkmasına daha çok var, hakkında bildiklerimiz hala daha bir elin parmaklarını geçecek düzeyde değil. Üstelik oyun sadece PlayStation 4 için çıkacağı için bir çok oyuncu bu gizemli deneyimden mahrum kalacak. Ama bu demek değildir ki Death Stranding'i uzaktan seveceğiz. Artık bizim de Deadly Standing'imiz var, n'olmuş yani?

Google Play sayfasında da göreceğiniz üzere kendisini hayatta kalma oyunu olarak tanımlayan Deadly Standing, Death Stranding çakması olduğunu göstermek için de elinden geleni yapıyor. Yayınlanan çizimler aynı Death Stranding fragmanlarında gördüğümüz tarz bir arazide, gölge şeklindeki yaratıklar gösteriyor mesela. Hatta oyun daha da ileri gidiyor ve şu cümleyi kuruyor:

"Kojumbo'nun bir dahi olduğunu herkes biliyor. Bu yüzden de oyunumuz harika."

Oyunun özetinde de dünya çapında bir felaketin meydana geldiği, su kaynaklarının yok olduğu, ölümün tüm gezegene yayıldığı söyleniyor. Doğumlar sona ermiş, ortalığa tuhaf karanlık yaratıklar çıkmış. Yıllar sonra yeni bir bebek doğunca da insanlık için ufak bir umut ışığı ortaya çıkmış. 

Deadly Standing sayfasına bırakılan yorumların çoğu espriyle karışık oyuna yüksek not vermiş, bu yüzden oyunun not ortalaması yüksek görünüyor. Aralarında "Kojumbo tam bir dahi, müthiş orijinal bir oyun" diyeni de var, "Efsanevi Kojumbo'dan bir başyapıt daha" diyerek 5 yıldız veren de.

Siz de Kojumbo'nun The Metal Gears Five: Ghostly Hurting'den sonraki efsane yeni oyununu denemek isterseniz telefonunuza indirebilirsiniz.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum