Doctor Strange 2'nin Yönetmeni, Namor'u İşaret Etmiş Olabilir

Hem mutant, hem Fantastic 4 düşmanı

Disney ve Fox arasındaki anlaşmanın önümüzdeki günlerde resmiyete dökülmesi bekleniyor. Sonunda Disney-Marvel ortaklığı X-Men ve Fantastic 4 karakterlerine kavuşacak. MCU'nun geleceğinde muhtemelen bu iki devasa çizgi roman markasının karakterleri yer alacaktır. Bunların ilkinin hangisi olacağı konusunda ise büyük belirsizlikler var. Fakat Doctor Strange 2 filminin yönetmeni olan Scott Derrickson'un yaptığı paylaşım bize bir ipucu veriyor olabilir. Kendisi tweeti attıktan bir süre sonra silmeyi de ihmal etmedi. Fakat modern çağda tweet uçar, ekran görüntüsü kalır.

namorhaberici

2011 yılında çıkan Fear Itself: The Deep çizgi romanın ilk sayısının kapağını birlikte "Are You Experienced?" yani "Deneyimli Misin?" açıklamasıyla paylaşan Derrickson, bu gönderisiyle birlikte kafalarda soru işaretleri yarattı. Jim Hendrix'in 1967 yılında piyasaya çıkan "Experience" şarkısına da vurgu yapan alıntı Namor'un ilk sinyallerini vermiş olabilir. Hatta Namor'u cameo olarak Doctor Strange 2 filminde görebiliriz. Diğer bir teoriye göre ise Namor, ilk olarak Black Panther 2 filminde gözükecek. Namor'un orijinal film hakları 1990'larda Universal Pictures'a satılmıştı. Fakat zaman içerisinde Marvel hakları geri aldı.

Namor'un hem bir mutant olması hem de Fantastic 4 evreninde önemli bir yere sahip olması, onunla birlikte hem mutantların hem de Fantastik Dörtlü'nün MCU'ya giriş yapacağına işaret olabilir. Henüz ne Black Panther 2 ne de Doctor Strange 2 için resmi bir vizyon tarihi yok. Fakat filmlerle ilgili detaylar gelmeye başladıkça, Namor'un akıbetini de öğrenmeye başlarız.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum