İptal Edilen Batman Oyunundan Olduğu İddia Edilen Konsept Çizimler Ortaya Çıktı

Gerçek midir acaba?

Rocksteady'nin şu an ne tür bir oyun üzerinde çalıştığını bilmesek de emin olduğumuz bir şey varsa o da yeni bir Batman oyunu yapmadıkları.

Rocksteady 2009 tarihli Batman: Arkham Asylum ile seriyi başlatmış, 2011 tarihli Batman: Arkham City ile devam ettirmişti. Sonra araya WB Montreal'den Batman: Arkham Origins girdi, sonrasındaysa 2015 yılında Rocksteady Batman: Arkham Knight ile karşımıza çıktı. Bundan sonra Batman oyunlarıyla ilgili bir çok söylenti duyduk, Rocksteady yeni oyun geliştiriyor dendi, WB Montreal yeni Batman üzerinde çalışılıyor dendi ama söylentilerin bir karşılığı olmadı.

Bu söylentilerden biri de WB Montreal'in Bruce Wayne'in oğlu Damian Wayne'i konu alan bir Batman oyunu üzerinde çalıştığı ama bunun iptal olduğuydu. İşte o oyundan olduğu iddia edilen konsept resimler paylaşıldı, bu resimlerde Two-Face, Poison Ivy, Dick Grayson, Gorilla Grodd gibi karakterleri görüyoruz.


Sızıntının kaynağı 4chan olunca elbette bu görsellere şüpheyle yaklaşmak lazım, bir serbest çizerin Batman temalı çizimleri de olabilir bunlar.

Bu görselleri sızdıran şahıs, oyunun Middle-Earth: Shadow of Mordor'un Nemesis sistemini kullanmasının planlandığını da söylemiş ama sonuçta iptal olup gitmiş.

Bakalım siz bu görselleri ne kadar inandırıcı bulacaksınız:

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum