Monster Hunter Filminin Çalışmalarına Başlandı

Filme girerken yanımıza pot alabiliyor muyuz? 

Resident Evil filmlerinden de tanıdığımız Milla Jovovich'in baş rolünde yer alacağı Monster Hunter filminin çekimlerine başlanmış. Milla ablamızın Instagram'dan paylaştığı post ile bunu öğrenmiş olduk. Paul W.S. Anderson'un yazıp yöneteceği film, Monster Hunter World oyununun senaryosunu baz alacak. Filmde oyunlardan tanıdığımız karakterler de yer alacak. Bunun ilk örneği Ron Perlman'ın canlandıracağı Admiral karakteri. 

Monster Hunter serisinin müdavimleri daha iyi bilecektir, oyunun dünyası film için bayağı uygun. Dolu dolu aksiyon ve maceraya doyabiliriz. Tabii bu hususta beni en çok ürküten şey, oyun filmlerinin genellikle felaket ile sonuçlanması. Hatta en sevdiğim oyun olan Max Payne'in filmi beni kahretmişti. Umarım Paul Anderson ince eleyip sık dokur ve ortaya çok şık bir şey çıkar. Şu an için filme dair çok fazla bir beklenti yok. Fakat posterlerin, afişlerin ve fragmanların gelmesiyle birlikte hem oyun hem de sinema dünyası filme doğru yoğunlaşacaktır. 

Milla Jovovich'in Instagram sayfasını merak edenleri hemen şuraya alalım. Kendisinin de dediği gibi karakteri yine 'göz alıcı görünüyor' :)

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum