Scorpion, Mortal Kombat 11'de Nasıl Görünecek?

Merakımız artıyor

The Game Awards'da sürpriz bir şekilde tanıtılan Mortal Kombat 11, yepyeni fragmanı ile hepimizi heyecanlandırmıştı. NetherRealm, Nisan ayında oynanabilir olacak oyunun popüler karakterlerinden Scorpion'a ait ilk görüntüyü paylaştı.

MK 11'in resmi Twitter hesabından paylaşılan ilk görüntüler efsanevi "sarı ninjanın" son halini gözler önüne seriyor. Aşağıda görebileceğiniz görüntüde Scorpion'un alametifarikası haline gelmiş siyah ve sarı renkler dikkat çekiyor. Bununla birlikte yeni kostümünün içerisine kırmızı ve gümüş detaylar eklenmiş. Geriye dönüp ilk fragmana baktığımızda Raiden ile dövüşen karakterin de benzer bir kostüme sahip olduğu görülebiliyor. Hmm....

 

NetherRealm yeni tasarım ile birlikte Mortal Kombat 11'e ilk kez bakabileceğimiz deneme yayınının tarihini de açıkladı. 17 Ocak'ta NetherRealm'in resmi Twitch kanalında yayınlanacak ilk oyun içi görüntüler ile diğer karakterleri inceleme şansımız da olacak.

Sürpriz üstüne sürpriz planlayan firma, 17 Ocak'ta Mortal Kombat 11'e eklenecek yeni bir karakterin ortaya çıkacağını da belirtti. Yeni karakterin hikayesini merak edenler yayını kaçırmasın.

Mortal Kombat 11, 23 Nisan'dan itibaren tüm platformlarda oynanabilir hale gelecek.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum