Square Enix Yeni Bir Bravely Default Oyununun Sinyallerini Verdi

Switch mi dersiniz?

Görünüşe göre Square Enix inceden inceden bize yeni bir Bravely Default'un sinyallerini veriyor. Bravely Default Twitter hesabı ismini "Bravely ◯◯◯◯◯" olarak değiştirdi ve kapak resmini de yeni bir görselle değiştirdi. Bu görselde Bravely Default serisindeki karakterlerden Airy'i görebiliyoruz. Airy'nin o kelebek kanatlarını tanımamak mümkün değil zaten :) İsimdeki o boş kısım muhtemelen oyunun yan ismini gösteriyor olsa gerek.

Hesaptan atılan tweette ayrıca oyuncuların son derece olumlu eleştiriler alan Octopath Traveller'ın arkasındaki Business Division 11 stüdyosundan yeni oyunlar göreceklerinin de mesajı verilmiş durumda. Bu da akıllara hemen yeni Bravely Default oyununun bu stüdyoya teslim edildiği düşüncesini getiriyor. Yanılıyor muyum?

Tweet'i çevirdiğimizde Octopath Traveller'ın bir milyon sattığının müjdelendiğini de görüyoruz.

> Switch'in Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu - Haberler Kötü

Şimdi mini bir beyin jimnastiği yapalım. Octopath Traveller yalnızca Switch için yayınlanan bir oyun, bunun kutlaması Airy görseliyle birlikte yapılıyor ve 'yeni oyun' sinyali veriliyorsa açıkçası ben bunun Bravely Default'un Switch ile buluşmaya hazırlandığı anlamını çıkarırım. Bravely Default ve devam oyunu olan Bravely Second: End Layer yalnızca Nintendo 3DS için yayınlanmış olan oyunlardı. Bu sevilen seri böylece ev konsoluna geçecek gibi görünüyor. Hayırlısı.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum