World of Tanks’te Sıralamalı Savaşlar’ın Beta Sezonu Başlıyor

Kendi seviyenizdeki oyuncular ile karşılaşmak

World of Tanks’in yayıncısı Wargaming tarafından yapılan duyuruyla üst seviye World of Tanks oyuncuları için yeni bir oyun modu tanıtıldı. Daha zorlu mücadeleler arayan oyuncular için oluşturulan Dereceli Savaşlar adlı yeni mod, kişisel performansa ağırlık veriyor ve nasıl bir takımla kime karşı oynayacağınızı belirlemek için yeni bir derece sistemi kullanıyor. 9.19 güncellemesiyle gelen mod 5 Haziran itibariyle oynanabilecek.

Dereceli Savaşlar, üst seviye araçları açınca girilebilen 15’e 15 iki takım arasında oynanan bir PvP modu. Mod beraberinde getirdiği derece sistemi, oyun içi başarı tabloları ve sezona özel başarı tabloları ile 10. seviyeden sonra yeni bir gelişme yolu açıyor. Yalnızca 10. seviye tanklarla girilebilen sezon 28 gün sürüyor. Maçlarda elde ettikleri bireysel sonuçlara göre sıralanan oyuncular, o sezonun başarı tablosunda adını başa yazdırmak için kendileriyle benzer seviyelerdeki oyuncularla çarpışıyor.

Dereceli Savaşlar’da en iyi performansı gösteren oyuncularıyla ise çeşitli ödüller bekliyor. Sezon sonunda başarı tablosunda ilk %50’lik dilim içerisinde yer alan oyuncular, başarılarını gösteren özel armalara, yeni bir oyun içi paraya ve tahvil sahibi olacak. Tahviller ile İyileştirilmiş Donanım ve Yönergeler yeni oyun içi eşyaları almakta da kullanılabileceği için oyunun genelinde faydalı olacak.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum