Xbox Game Pass'e MGS V: Phantom Pain ve Resident Evil HD Geliyor!

Microsoft bu ay eli bol davranıyor.

 Microsoft’un Xbox konsolları için verdiği ücretli Game Pass hizmetinin Kasım ayında vereceği oyunlar açıklandı. Oyuncuların 1 Kasım’dan itibaren oynayabilmeye başlayacağı oyunlarda Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmadan önceki son eseri olan Metal Gear Solid V: Phantom Pain de bulunuyor. MGS V, serinin sıkı fanları tarafından oyun senaryo odaklı ilerlemediği için beğenilmese de genel oynanış itibariyle kritiklerden oldukça yüksek puanlar almıştı.

> Xbox One X İle Birlikte Xbox One Oyunları Türkçe Olacak Mı?

Game Pass’in vereceği bir diğer oyunsa Microsoft’un ünlü markalarından Halo’nun Halo: Wars Definitive Edition sürümü olacak. Geçtiğimiz sene piyasaya Xbox One ve PC için Definitive sürümü çıkan Halo: Wars, bildiğimiz Halo’ların aksine bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Listedeki tüm oyunlarsa aşağıdaki gibidir:

  •         Metal Gear Solid V: Phantom Pain
  •         Halo Wars: Definitive Edition
  •         Resident Evil HD
  •         Oddworld: New ‘n’ Tasty
  •         The World of Van Helsing: Deathtrap
  •         Mega Man 9
  •         Sky Force Anniversary

Xbox Game Pass, içerisinde Dead Rising 3, Gears of War: Ultimate Edition, Halo 5: Guardians, Mad Max, Dirt: Rally gibi oyunların olduğu 100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını içeren bir hizmettir. Ülkemiz için aylık 29,00 ₺ vererek hizmetin vermiş olduğu ücretsiz oyunları istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Ayrıca, Xbox 360 oyunlarını eğer oyunda geriye uyumluluk desteği varsa Xbox One’da da oynayabiliyorsunuz. Hizmeti 14 gün boyunca ücretsiz deneme şansı mevcut, beğenmezseniz üyeliğinizi de iptal edebiliyorsunuz.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum