Dead Space Remake'ten Resmi Fragman Görücüye Çıktı

USG Ishimura yolcusu kalmasın

Son yıllarda hem oyunlar hem de filmler yeniden üretim furyası içerisine girdi. Hatta durum öyle bir hal aldı ki 5 senelik oyunlar bile ısıtılıp, ısıtılıp önümüze sunuluyor. Tabii bu kadar çokluk içerisinde şahane gelişmeler de yaşanıyor. Bana göre bunlardan birisi Dead Space'in yeniden yapımı olacak. İlk olarak 2008 yılında görücüye çıkan Dead Space'in ilk oyunu yaklaşık 15 yıl sonra modern oyuncuların karşısına çıkma şansını elde etti. Oyundan resmi fragman da bugün görücüye çıktı. 

USG Ishimura isimli bir maden gemisinde yaşanan korkunç olayları merkezine alan Dead Space daha sonra devam oyunlarıyla da özellikle korku/gerilim oyunu sevenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştı. Yeniden yapımla ilgili gelen ilk görüntüler de atmosferin başarılı bir şekilde korunduğunu üstüne bir de şahane grafiklerle birlikte Dead Space'in artık bizi daha fazla yerimizden zıplatacağını işaret ediyor. 27 Ocak 2023 günü çıkış yapacak olan Dead Space'in yeniden yapımını ise EA Motive üstlendi. 

Oyunun fiyatı ise kendisinden daha korkunç. Steam'de normal versiyon 999,99₺ (acaba EA'i 999'da durduran ne oldu?), Deluxe versiyon ise 1199,99₺.

YORUMLAR
bahadirsahin198
4 Ekim 2022 20:38

999₺'den satışa sunulması garip.

Parolamı Unuttum