#179

Eylül 2022

Kapak

Gamescom 2022

İnceleme

Cult of the Lamb, Lost in Play, Marvel's Spider-Man Remastered, Midnight Fight Express, Soul Hackers 2, Thymesia, The Last of Us - Part I

Öninceleme

Destiny 2: Lightfall, Alone in the Dark, Bilmeniz Gereken 5 Şey: Crowsworn

Dosya

Gamescom 2022

Bir kez daha yepyeni bir sayıyla karşınızdayız sevgili Oyungezerler, 179. sayımızdan hepinize koskocaman bir merhabalar!

Kapağımızdaki kolajdan da gördüğünüz gibi bu ay Gamescom'a odaklandık. Gülhis bu güzide fuarı gitti, yerinde inceledi, "Hmmm" dedi, kedili oyunlar oynadı; "Çok yoruldum bugün" diye mesaj attığı sırada partilerde olduğunu fark ettik vs derken ortaya güzel bir Gamescom dosyası çıktı.

Portal'da Alone in the Dark ve Destiny 2 - Lightfall ilk bakışları, dopdolu inceleme sayfalarımızda The Last of Us Part I'den Cult of the Lamb'e, Marvel's Spider-Man Remastered'dan Thymesia'a, Soul Hackers 2'den Total Ömer Warhammer 3'e kadar birçok inceleme de sizi bekliyor.

Meddya'mız, Alt'ımız, Data'mız, Piksel'imizi de unutmamak lazım, biz bu ayki içerikleri ekstradan sevdik, bakalım siz de aynı fikirde olacak mısınız?

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası://oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz

Önümüzdeki ay görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum