#182

Aralık 2022

Kapak

Fırtına Yaklaşırken: 2023 Oyunları

İnceleme

Bayonetta 3, Football Manager 23, MARVEL SNAP, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Moonscars, Pentiment, Pokémon Scarlet/Violet, Scorn, Shadows Over Loathing, The Devil in Me, The Entrophy Centre

Öninceleme

Diablo IV Basın Demosu, Simon the Sorcerer Origins, WoW: Dragonflight röportaj

Dosya

Fırtına Yaklaşırken: 2023 Oyunları

Oyungezer 182'den hepinize selamlar!

Bu ay dergimizi 2023 yılında bizi ekran başına çivileyecek olan oyunlara ayırdık. Starfield, Baldur's Gate 3, Redfall, Final Fantasy XVI, Dead Space Remake, Resident Evil 2 Remake, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Diablo IV ve çok daha fazlası harika bir dosyada sizi bekliyor. Diablo IV demişken, Blizzard'ın düzenlediği basın demosundan izlenimlerimizi de taze taze paylaştık. Diablo serisine ilginiz varsa kaçırmak istemezsiniz.

İnceleme sayfalarımızda The Dark Pictures Anthology - Devil In Me, Bayonetta 3, Shadows Over Loathing, Somerville, Spider-Man Miles Morales, Pentiment, Marvel Snap, Scorn, Football Manager 2023, Pokemon Scarlet & Violet ve çok daha fazlasını bulacaksınız bu ay.

Meddya'sıyla, Retrospektif'iyle, Zoom'uyla, Piksel Medya'sıyla bir yılı daha bitirmiş olduk böylece. Bir sonraki sayıda 2022'nin oyunlarını seçerken görüşmek üzere!

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası:

//oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz/detay

YORUMLAR
Parolamı Unuttum