Altered Carbon ve Pacific Rim Netflix Sayesinde Anime Oluyor

Kaiju anime hayranları için oldukça güzel bir haber. 

Netflix, Pacific Rim ve Altered Carbon'un da dahil olduğu geniş çaplı anime dizi ve film projelerinin üzerinde çalıştığını duyurdu.  Netflix 5 yeni anime üzerinde çalışıyor. Ergo Proxy ve Tekken: Blood Vengeance gibi yapımlarda isminden söz ettirmiş Dai Sato, Richard K. Morgan’ın romanına dayanan Altered Carbon isimli dizinin anime senaryosu için uğraşıyor. 

Hellsing ve Afro Samurai gibi animelerin arkasında bulunan anime yapım şirketi Gonzo ise insanların böceklere dönüştüğü kıyamet sonrası bir senaryoyu anlatan Cagaster isimli bir seriyle karşımıza çıkacak. 

Ve çoğumuz için en heyecan verici duyuru Pacific Rim hakkında... Pacific Rim'in yeni anime serisi Netflix ve Legendary Entertainment işbirliğiyle geliyor. Özellikle Asya ülkelerinde büyük beğeni toplayan Pacific Rim de Netflix'in anime listesine dahil olacak. 

Netflix'in ana içerik sorumlusu Ted Sarandos "Asya, günümüzün en etkileyici serilerine ve filmlerine ev sahipliği yapıyor. Netflix sayesinde Güney Kore, Tayland, Japonya, Hindistan, Tayvan veya başka ülkelerden gelen bir daha hiç göremeyeceğimiz hikayeleri karşınıza getirebileceğiz"  diyor.

Bu gidişle Netflix, özellikle anime konusunda güzel haberlerle daha çooook karşımıza çıkacak diye tahmin ediyorum. Umarım da çıkar, nitekim Netflix animelerinin giderek daha başarılı bir hale geldiğini düşünüyorum. 

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum