Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, Xbox Store'da Göründü

Görünmesiyle kaldırılması bir oldu

Beyond Good & Evil, tüm zamanların en güzel oyunlarından biri. Bunu sadece ben söylemiyorum, yaşınız o oyunun çıkışına yetiştiyse bunu siz de biliyorsunuzdur, yetişmediyse de mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur :) Her ne kadar BG&E 2 projesi tam anlamıyla bir yılan hikayesine dönmüş olsa da ilk oyunun yerini etkileyebilecek bir durum değil o. Hele ki şimdilerde Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition yoldayken.

Ağustos ayında Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition'ın ESRB'de derecelendirildiğini öğrenmiştik, dün ise oyun çok kısa bir süreliğine Xbox Store'da göründü.

Xbox Store sayfasında oyun için şunlar yazıyordu:

"Geliştirilmiş grafikler, kontroller ve seslerin yanı sıra yepyeni otomatik kaydetme ve çapraz kayıt özellikleriyle bu destansı macerayı 4K/60 fps olarak yaşayın. "Gezegeni keşfeder ve Hillys'teki yeni bir hazine avında Jade'in geçmişi hakkında daha fazla bilgi keşfederken özel yeni ödüllerin de tadını çıkarın. Yeni speedrun modu ve güncellenmiş başarımlar sayesinde becerilerinizi test edin ve yıldönümü galerisinde oyunun gelişimi ve sırları hakkında daha fazla bilgi edinin."

Orijinal Beyond Good & Evil Ubisoft tarafından 2003 yılında geliştirilmişti. Oyun ilk olarak PC, PS2, Xbox ve GameCube için çıkmış, 2011 yılında ise PS3 ve Xbox 360'a da gelmişti.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum