FIFA 21’in Yeni Fragmanı, Ultimate Team’e Odaklanıyor

Bahsedilip duran co-op nasıl olacak bakalım

Her yıl yeni versiyonu ile karşımıza çıkan spor oyunları, genelde bu güncellemelerini çok da büyük çaplı tutmuyor, kadro güncellemelerinin yanına birkaç ufak özellik eklemekle yetiniyorlar. Bu da haliyle bir noktadan sonra oyun severlerin tepkisini çekmeye başlıyor. FIFA 21 için bu yıl işler nasıl olacak, merakla bekliyoruz. Ama bir yandan da yeni tanıtımlarla bu sene bizleri ne gibi değişikliklerin beklediğine bir göz atma fırsatı buluyoruz:

Bu seferki video Ultimate Team odaklı. Arkadaşlarınızla online takım kurup diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz “Division Rivals”, yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz “Squad Battles”ı görüyoruz bu yılki Ultimate Team deneyiminde.

Oyuncular özel co-op görevleri tamamlayıp bazı ödüllere ulaşabilecekler; ayrıca haftalık Divsion Rivals sıralamasında ve Squad Battles listesinde üst sıralara tırmanabilecekler.

Yeni takım etkinlikleri (Team Events) de FUT içerisindeki bir başka mücadele alanı olacak. Bir de topluluk etkinlikleri (Community Events) bulunuyor, belirli görev gruplarını tamamlayıp FUT topluluğu içerisinde ilerleme imkânı sunuluyor bu etkinliklerle. Live FUT Friendlies modu da sınırlı süreli maçlar sunan bir mod.

Kağıt üzerinde dolu dolu bir oyun tecrübesi sunulacak gibi bir görüntü söz konusu. Ama FIFA 21 geçtiğimiz yılın tecrübesinden ne kadar farklı olacak, bu yıl gerçekten de futbol severlere farklı bir oyun deneyimi yaşatabilecek mi, bunu görmek için 9 Ekim’i beklemek durumundayız.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum