Minecraft'ın Altın, Demir ve Bakır Madenleri Değişiyor!

Artık işlenmemiş materyaller düşecek.

Minecraft'ın Caves and Cliffs güncellemesi kapsamında gelen yeni snapshot yayınlandı. 21w14a isimli bu snapshot, Minecraft'ın alışılagelmiş madencilik dinamiklerinde ciddi bir değişimi de beraberinde getirdi. Bundan böyle demir, altın ve bakır madenleri içerisinden işlenmemiş materyaller düşecek.

Peki bu ne anlama geliyor? Bundan böyle "Fortune" efsunu ile güçlendirebileceğiniz kazmalarınızın bu madenlerde de çalışabilecek. Bu da daha fazla demir, altın ve bakıra daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Bununla birlikte kazmanızı "Silk Touch" efsunu ile güçlendirerek düşürdüğünüz blokları da aynı şekilde yakarak materyallere ulaşabileceksiniz.

Tabii ki bu değişimin arkasında, değişen mağara yapısının olduğunu da belirtelim. Mojang'in son aylarda yaptığı önemli değişiklikler ile Minecraft'ın mağaraları artık çok daha farklı taş çeşitlerine ev sahipliği yapıyor. Bu değişim ile birlikte Mojang, oyuncuların envanterini kısa süre içerisinde doldurmasının önüne geçmeyi planlıyor.

 

YORUMLAR
finderd
8 Nisan 2021 12:13

Bu da daha fazla demir and altın ve bakıra daha hızlı şekilde ulaşabileceğiniz anlamına geliyor, and find a word with these letters

Parolamı Unuttum