Oyungezer Dergimiz 2021 Ekim Sayısıyla Karşınızda

Deathloop gibi yeni fikirleri özlemişiz

Oyungezer dergimizin 168. sayısı ile karşınızdayız sevgili Oyungezerler. Her zaman olduğu gibi kapaktan başlayıp tüm sayfalar boyunca dolu dolu, rengarenk bir sayı sizi bekliyor.

Bu ay kapağımızda Arkane'in tıka basa orijinal fikirlerle dolu olan FPS'si Deathloop var. Böyle yeni fikirleri nasıl da özlemişiz! O da yetmedi, derginin çıkışını biraz geciktirmemizde etkisi olsa da ambargosu 6 Ekim'de kalkan Far Cry 6 incelemesini de bu aya yetiştirmiş olduk, çok da güzel oldu!

Peki bu kadar mı? Hiç olur mu? PlayStation Experience izlenimlerimiz, bol sayfalı koskocaman bir Diablo II: Resurrected incelemesi, Tales of Arise, Kena: Bridge of Spirits, Life is Strange: True Colors falan derken incelemeye doyacağınız bir sayıyla karşınıza çıkıyoruz.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2021 Ekim sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Ekim sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum