PlatinumGames'in Yeni Oyun Duyurusu 1 Nisan'da Gelecek

Civciv mi çıkacak acaba?

NieR: Automata, Bayonetta, Astral Chain gibi birbirinden müthiş oyunların altında imzası bulunan PlatinumGames, merakla beklenen yeni oyun duyurusunu 1 Nisan'da yapacak.

Stüdyo bildiğiniz gibi Platinum 4 isminde bir web sayfası açmış ve toplamda 4 duyuru paylaşacağını söylemişti. Bunlardan ilki The Wonderful 101: Remastered oldu, ikincisi Project G.G. isminde yeni bir oyundu. Üçüncü duyuru olarak stüdyonun Tokyo ofisi açtığını öğrendik ki bu bizim için pek de heyecan unsuru değildi. Dördüncü ve son duyuru ise çok yakında gelecek.

Platinum 4 sayfasında dördüncü yıldızın altında artık 04.01 tarihi var. Atsushi Inaba bu son oyunun PlatinumGames tarzını yansıtan bir oyun olacağını söylemişti, oyunla ilgili yapılan röportajlarda da 'çok gizli' ve 'son derece ilgi çekici' ibareleri kullanılmıştı.

Bize de şu durumda birkaç gün daha sabretmek kalıyor. Benim esas merak ettiğim ise bu 'özel' dördüncü oyunun hangi platformlar için çıkacağı. Seçilen tarih de tam şaka yapma tarihi, bakalım sonucu ne olacak :)

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum