Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörlerinin Ekipmanları Belli Oldu

Gizemli bir ekipman fragmanı geldi

Rainbow Six Siege'in yeni sezonu hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Shifting Tides isimli yeni operasyon her zaman olduğu gibi beraberinde iki yeni operatör de getirecek. Operatörlerimiz hakkındaki ilk bilgiler de ufak bir fragman ile birlikte gözler önüne serildi.

Ubisoft yine bir ekipman tanıtımı videosu ile karşımıza çıkıyor. İlk ekipmanın CSRX-300 isimli bir keskin nişancı tüfeği olduğunu görebiliyoruz. Fragmanın içerisinde ateşlenen bu silah standart duvarların içerisinden geçebiliyor. Özel bir mermi kullanan bu tüfek, güçlendirilmiş duvarları da delebilecek gibi görünüyor.


Videodaki bir diğer ekipman ise Mag-NET adı verilen mıknatıs sistemi. Videoda bu sistemin bir pencerenin üzerine yerleştirildiğini görüyoruz. Mag-NET, bu pencereden giren mermileri içeriye sokmuyor gibi görünüyor. Bu sistemin mermilerde mi yoksa fırlatılabilir ekipmanlarda mı çalışacağı merak konusu.

Yeni operatörlerimizin Hindistan ve Kenya'dan geleceği de paylaşılan detaylar arasında. Yeni sezon ile ilgili tüm bilgiler ise 10 Kasım'da düzenlenecek Pro League finallerinde paylaşılacak.

Başa dön
YORUMLAR
sinan__demirr
08.11.2019

Kenya ney yav KEN YA NEY. Türkiye gelmicek artık umut filan kalmadı. Zaten dünyada şuan bizi öcü gibi görüyolar. :D :D :D -____-,

Alpaca112
07.11.2019

Thank you for the article, it is very interesting. I have read it with great pleasure. If you are looking for the essay help, click on the link.

SevişenBoğa
Alpaca112
10.11.2019

stfu moron.


creepylord
Alpaca112
08.11.2019

aha bi spam daha


Parolamı Unuttum