Resimde Görmüş Olduğunuz Konsol Gerçek Bir Xbox Series X

Şanslı bir oyuncunun evini süsleyecek

Microsoft, Ubisoft'la yaptığı Far Cry 6 promosyonları kapsamında inanılmaz bir işe imza atmış ve resimde görmüş olduğunuz Xbox Series X'i geliştirmiş. Bu cihaz gerçekten de var, gerçekten de çalışıyor ve şanslı bir oyuncunun ellerine geçecek.

Xbox Series X, PlayStation 5'in aksine oldukça mütevazi tasarım çizgilerine sahip. Ancak bu alternatif son derece cesur ve orijinalinden bir hayli farklı olmuş.

Microsoft bu özel üretim Far Cry 6 temalı Xbox Series X'i satmayacak ama şanslı bir Microsoft Rewards üyesi bu konsolu kazanıp evine götürecek. Çekilişe katılabilmek için ABD, İngiltere, Kanada, Almanya veya Fransa'da ikamet etmek gerekiyor, hani olur da böyle bir durumunuz veya koşulları sağlayan bir tanıdığınız varsa 30 Eylül'e kadar siz de şuradan şansınızı deneyebilirsiniz. O sayfada Microsoft Rewards'a katılmak için gereken link de mevcut zaten.

İşin bir diğer bomba kısmıysa şu. Bu konsolu kazanacak kadar şanslı olan kişi yalnızca bu konsola sahip olmayacak. Yanında yine temalı bir kontrolcü, Far Cry 6'nın dijital kopyası, oyundan esinlenen birkaç ticari ürün ve sıkı durun, bir adet Samsung NEO QLED TV (bizde en ucuzu 35 bin liradan başlıyor) kazanacak :)

YORUMLAR
cavegamer3530
6 Eylül 2021 14:48

İllaki orjinal dış kabuğun şemaları internette bir yerlerde vardır üzerine tasarım yapılıp 3d yazıcıdan yeni kabuk yapılabilir tabi sıcaklık ne kadar oluyor bilemem 3d yazıcı materyali sıcağa dayanıklı değil.

Ghost AssassiN
4 Eylül 2021 16:39

Kaliteli bir kağıda yazıcıdan çıktı alıp bir benzeri yapılabilir, o kadar umutsuz değil bence ya. :)

Mesela ben pc kasasına veya dolap kapaklarına bu tarz tasarımlar yapıyorum kendimce.

doksanlariozleyenadam
3 Eylül 2021 23:56

onun çoktan alıcısı belirlenmiştir

Parolamı Unuttum