Stranger Things 4. Sezonuna Yeni Oyuncular Katıldı

Geeked Week'ten haber var

Netflix'in en beğenilen orijinal dizilerinden biri olan Stranger Things'in 4. sezonu için beklemeye devam ediyoruz. Yeni sezon çok büyük ihtimalle bu seneye yetişmeyecek, zaten dizide Mike Wheeler'ı canlandıran Finn Wolfhard'da yeni sezonun 2022'de yayınlanmasını beklediğini söylemişti.

Bizim bekleyişimiz süredursun, yeni sezona katılan 4 oyuncu tanıtıldı Netflix'in Geeked Week etkinliğinde.

Anne With An E'den Amybeth McNulty dizide Vicky'i canlandıracak, kendisi "havalı, hızlı konuşan bir nerd" olarak tanımlanmış ve kahramanlarımızdan birinin ilgisini çekecekmiş. Demek ki ufukta yeni bir aşk var.

Miles Truitt, "arkadaşları, yeteneği ve iyi bir hayatı olan, sonrasındaysa yaşanan şoke edici olaylarla hayatı kontrolden çıkan Hawkins beyzbol yıldızı" Patrick'i canlandıracak.

"Özellikle de en sıkıntılı olanlar başta olmak üzere öğrencilerine büyük ilgi gösteren, popüler rehberlik danışmanı" Ms Kelly rolünde Regina Ting Chen, "Hawkins High'ın amigo kız lideri ve en popüler kızı, ama mükemmel görünüşünün altında karanlık bir sır yatıyor" diye tanıtılan Chrissie rolünde Grace Van Dien'i izleyeceğiz.

Geeked Week videosu yaklaşık 3 saat sürüyor, diziye yeni katılan oyuncuların fotoğrafını ise videoda ters bastılar. Hashtag'deki tuhaflığın sebebi resmi döndürmüş olmamdan kaynaklanıyor :)

Artık Hopper'ın nasıl hayatta kaldığını öğrenmek için sabırsızlanmaya devam edebiliriz.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum