Supergirl’in 4. Sezonunda Lex Luthor Sürprizi

Belki dizinin şu anki gidişatını Lex Luthor düzeltir, kim bilir...

Batman v Superman: Dawn of Justice’deki halini sevenleri üzmek istemeyiz ama tamamen saçma sapan bir Lex Luthor görmüştük. Daha önce çok kez farklı bir hikayeyle işlenen ve bunu yadırgamadığımız Luthor hiç bu kadar anlamsız ve ‘Jokerish’ bir karakter olarak karşımıza çıkmamıştı (oh, hafiften hırsımı dökebileceğim bir haber gelmişken bu fırsatı kaçırmak istemedim.)

Supergirl’ün 4. sezonu hakkında...

Şimdi asıl konumuza dönecek olursam dizinin yönetici yapımcıları Robert Rovner ve Jessica Queller, Lex Luthor'un diziye dahil oluşu ile ilgili şunları söyledi: “Lex Luthor gibi ikonik bir karakteri diziye dahil edeceğimiz için feci halde heyecanlıyız. Daha her şeyin en başındayken Lex'i diziye dahil etmeyi düşünüyorduk ve sonunda gerçek olduğu için mutluyuz. National City'de ortalığı karıştırmasını ve yalnızca Supergirl ile değil; kardeşi Lena Luthor ile de kapışmasını izlemek için sabırsızlanıyoruz.”

DC'nin en sağlam karakterlerinden olan ve Superman'in azılı düşmanı Lex Luthor'un Supergirl'ün devam eden 4. sezonunda yer alacağı yapımcılar tarafından onaylandı. Her ne kadar karakterin kim tarafından canlandırılacağı ve diziye ne zaman dahil olacağı açıklanmasa da bunun 2019'dan önce gerçekleşmeyeceği kesinleşti.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum